אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תורי ענק מחוץ לסניפי איקאה שנפתחו מחדש

תורי ענק מחוץ לסניפי איקאה שנפתחו מחדש

התורים הארוכים הם תוצאה של ההנחיה לפיה רק ארבעה לקוחות פר קופה יכולים לשהות בחנות באותו זמן. בחניון של כל מתחם הוקמו עמדות ללקיחת כפפות ולחיטוי ידיים, והקונים נדרשו לעבוד בדיקת חום ותשאול; בתוך החנות הציבה הרשת שילוט המנחה על הפרדה של שני מטר בין הלקוחות

22.04.2020, 14:17 | נורית קדוש

פתיחת חנויות איקאה הבוקר (ד'), שנסגרו לאחר פרסום תקנות החירום של משרד הבריאות בשל התפשטות הקורונה, יצרה תורי ענק מחוץ לסניפים החל משעות הבוקר.

קראו עוד בכלכליסט

בחניוני המתחמים הוקמו עמדות ללקיחת כפפות ולחיטוי ידיים, והקונים נדרשו לעבוד בדיקת חום ותשאול. לקוחות עם מעל ל-38 מעלות חום לא הורשו להיכנס, כמו גם לקוחות ללא מסיכה. התורים הארוכים הם תוצאה של ההנחיה לפיה רק ארבעה לקוחות פר קופה יכולים לשהות בחנות באותו זמן. בתוך החנות, נערכה הרשת מהכניסה ולמרחק של עשרות מטרים, עם שילוט המנחה על הפרדה של שני מטר בין הלקוחות. כמו כן, תוגברה פעילות הפיקוח.

סניף איקאה בנתניה, היום סניף איקאה בנתניה, היום סניף איקאה בנתניה, היום

החנויות נפתחו על פי ההנחיות והקריטריונים שפרסם משרד הבריאות, בכפוף לעמידה בתו התקן הסגול. בין ההנחיות: מעקב מלא אחר הנכנסים לחנות, סימון מרחק של שני מטרים בין העומדים בתור בקופות, מחיצה פיזית בין מוכר לקונה, שמירה על היגיינה וחיטוי לאורך כל שעות היום ועוד. בנוסף, מדי חצי שעה נשמעת בכריזה תזכורת לשמירה על הנהלים.

חניון סניף איקאה בנתניה, היום חניון סניף איקאה בנתניה, היום חניון סניף איקאה בנתניה, היום

בכל עמדת עיצוב ותכנון מטבחים, יצרו מיגון והפרדה בין הלקוח למעצב. לפני קו הקופות הונחו מדבקות לסימון מרחק בין לקוחות, והקופות מוגנו בהתאם.

גם שירותי ההובלות וההרכבות של איקאה חזרו הבוקר לפעול בהתאם להנחיות. הרשת, שפתחה את החנויות בנתניה וראשון לציון ואת חנות המטבחים בנמל תל אביב, נערכת גם לפתיחת החנויות בקריית אתא ובבאר שבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות