אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברצלונה תמכור את זכויות השם של הקאמפ נואו, תתרום ההכנסות למאבק בקורונה צילום: איי פי

ברצלונה תמכור את זכויות השם של הקאמפ נואו, תתרום ההכנסות למאבק בקורונה

אלופת ספרד תמכור את זכויות השם של אצטדיונה הביתי ב-63 השנים האחרונות; החברה שתרכוש אותן תעביר סכום שווה ערך לשנה בהסכם לעמותה צדקה

22.04.2020, 22:41 | שירות כלכליסט

ברצלונה תמכור את זכויות השם של הקאמפ נואו, אצטדיונה הביתי ב-63 השנים האחרונות. כך הודיע המועדון. חלק מההכנסות ממכירת השם יועברו לעמותות צדקה שמסייעת במאבק בקורונה ברחבי העולם.

קראו עוד בכלכליסט

הקאמפ נואו ("מגרש חדש") נקרא כך מ-1957 ונחשב לשם "הרשמי" לאחר משאל בקרב הסוסיוס, חברי המועדון ובעליו. מדובר באצטדיון הכדורגל הגדול ביותר באירופה שאמור לעבור שיפוץ שיסתיים בעוד ארבע שנים.

לפי התוכנית, ברצלונה תמכור את זכויות השם לטווח הארוך לחברה מסחרית שתעביר סכום שווה ערך לשנה בהסכם לעמותה מוסכמת. לפיכך שהשם "המסחרי" הראשון של הקאמפ נואו יהיה של עמותה למאבק בקורונה. בעבר מיקרוסופט הביעה עניין ברכישת זכויות השם של הקאמפ נואו.

ב-2006 ברצלונה שברה מסורת ארוכת שנים וחתמה על הסכם חסות חולצה עם Unicef - עמתות הילדים של האו"ם. עבור החסות ברצלונה שילמה יותר ממיליון יורו כתרומה לארגון. זו היתה רק הכנה להסכמי חסות חולצה עם עמותת קטאר וקטאר איירווייז. כיום חברת הענק היפנית, Rakuten, מעניקה חסות ראשית בשווי 55 מיליון יורו בשנה - אחד מהסכמי החולצה הגדולים בעולם הספורט. 

קמפ נואו, צילום: איי פי קמפ נואו | צילום: איי פי קמפ נואו, צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות