אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דאטה במצבי אי ודאות ותכנית ההצלה להייטק הישראלי צילום: שאטרסטוק

הייטק בפקקים

דאטה במצבי אי ודאות ותכנית ההצלה להייטק הישראלי

איך רותמים את ניתוח הנתונים כדי להבין את המציאות בצורה מדויקת יותר ומה מבקשים בכירי תעשיית ההייטק מהממשלה - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

23.04.2020, 15:24 | שירות כלכליסט
חוסר ודאות היא אחת התחושות הבולטות במהלך משבר הקורונה. כיצד מתמודדים איתה? דאטה - אבל איזה דאטה הוא רלוונטי? ואיך אוספים ומנתחים אותו בצורה חכמה?

אמיר אורעד, מנכ"ל סייסנס, מסביר בפודקאסט "הייטק בפקקים" איך כל חברה יכולה להשתמש בניתוח נתונים על מנת להבין את המציאות בצורה מדויקת יותר.

עוד בתכנית: כדי שתעשיית ההייטק הישראלית, שאחראית ל-45% מהיצוא, תמשיך לצמוח, היא צריכה לקבל עזרה. בכירי ההייטק הישראלי בבקשה לעזרה ממשלתית לתעשייה, מתוך ציפייה להאטה משמעותית בהשקעות הזרות המגיעות כמעט כולן מארה"ב. אריק קליינשטיין, מייסד שותף בגלילות קפיטל, מספר על היוזמה.

00:00:00

פתיחה וחדשות השבוע עם אדר חי

האו"ם בהכרזה נגד תקיפות הסייבר של צפון קוריאה, פייסבוק משקיעה בחברת סלולר הודית וגל פיטורים מאסיבי בהייטק בעקבות משבר הקורונה

00:10:11

מה עושים עם דאטה? עם אמיר אורעד מנכ"ל סייסנס

איזה דאטה הוא טוב ואיזה הוא מיותר? האם לאסוף הרבה נקודות מידע על כל יוזר או מעט על מידע הרבה יוזרים? איך ניתן להשתמש במידע כדי לשפר את קבלת ההחלטות בשיפור מכירות, פיתוח עסקי וגם ברפואה ובמאבק בקורונה?

00:38:20

עזרה ממשלתית להייטק הישראלי עם אריק קליינשטיין מייסד שותף בגלילות קפיטל

מספר בכירים בתעשייה מתארגנים בבקשה לקבל תקציבים שהמטרה שלהם להשאיר את קטר הצמיחה העיקרי של המשק שאחראי על כ 45% מהכנסות היצוא על המסלול.

מפיקים: אלמוג בן יוסף, שקד דמבו, נירית כהן

עורך ראשי: אדר חי

מנחים – אורי טולידאנו ואדר חי

דאטה במצבי אי ודאות ותכנית ההצלה להייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןדאטה במצבי אי ודאות ותכנית ההצלה להייטק הישראלי

הייטק בפקקים הוא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות