אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרמה בשוק התקשורת: מנכ"ל at&t רנדל סטפנסון מתפטר צילום: בלומברג

דרמה בשוק התקשורת: מנכ"ל at&t רנדל סטפנסון מתפטר

סטפנסון יעזוב את תפקידו ב-1 ביולי - למרות שבפברואר הבטיח להישאר עד סוף השנה; יחליפו בתפקיד הנשיא ג'ון סטנקלי; ברקע - קרן ההשקעות אליוט Elliott Management שמחזיקה בנכסים בשווי 3.2 מיליארד דולר בחברה, דחפה לשינויים בהנהלה הבכירה

24.04.2020, 18:15 | שירות כלכליסט

דרמה בעולם התקשורת - רנדל סטפנסון (Randall Stephenson), מנכ"ל at&t, ספקית הטלפונים הניידים הגדולה בעולם, הודיע על התפטרותו מהחברה. ב-1 ביולי יחליפו נשיא החברה (המשמש גם כסמנכ"ל ומנהל התפעול שלה) ג'ון סטנקלי.

 

קראו עוד בכלכליסט

בפברואר האחרון הודיע סטפנסון (60) כי יישאר בתפקידו עד סוף השנה, הבטחה שכנראה כבר לא תקוים. יחד עם זאת, הוא ימשיך לשמש כיו"ר הדירקטוריון של החברה עד ינואר 2021. 

 

 

רנדל סטפנסון, המנכ"ל המתפטר, צילום: בלומברג רנדל סטפנסון, המנכ"ל המתפטר | צילום: בלומברג רנדל סטפנסון, המנכ"ל המתפטר, צילום: בלומברג

 

קרן ההשקעות אליוט Elliott Management שמחזיקה בנכסים בשווי 3.2 מיליארד דולר ב-at&t ודחפה לשינויים בהנהלה הבכירה, הודיעה כי היא "תומכת" במינויו הקרב של סטנקלי במקום המנכ"ל היוצא. 

במכתב שהוציאה הקרן, היא קוראת לשינוי מהותי בחברה - תוכנית של ארבעה שלבים שאחת ממטרותיה היא להזניק את מניית at&t לשווי של יותר מ-60 דולר. על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת, ציינה במכתב, יש להחליף את חברי הדירקטוריון ולבחון מחדש האם חברי ההנהלה בראשות המנכ"ל המתפטר, מסוגלים להגיע לתוצאות המבוקשות.

בין השאר, תוהים בקרן לגבי מספר פעולות שביצעה ההנהלה הנוכחית של at&t, כמו רכישת DirecTV ו-Time Warner, יחד עם מהלכים נוספים של ההנהלה, בטענה לבזבוז כספים סביב 200 מיליון דולר בשנים האחרונות.

אין שינוי מהותי במניית החברה בעקבות ההודעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות