אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה נס יעמוד בראש פורום מייעץ למשרד הכלכלה להתמודדות עם משבר הקורונה צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

שלמה נס יעמוד בראש פורום מייעץ למשרד הכלכלה להתמודדות עם משבר הקורונה

הפורום, הכולל גם את לילך טופילסקי-אשר, רוני קוברינסקי ודב מורן, ייעץ לשר הכלכלה אלי כהן בגיבוש תוכנית כלכלית לפיתוח המשק והתמודדותו עם השלכות הקורונה

26.04.2020, 13:07 | גולן חזני

לילך טופילסקי-אשר, רוני קוברינסקי,  דב מורן ושלמה נס מונו לפורום מייעץ לגיבוש המדיניות הכלכלית להתמודדות עם השלכות משבר הקורונה למשק הישראלי. כך נודע ל"כלכליסט".

שר הכלכלה אלי כהן, צילום: עמית שעל שר הכלכלה אלי כהן | צילום: עמית שעל שר הכלכלה אלי כהן, צילום: עמית שעל

את הפורום הקים שר הכלכלה אלי כהן ומטרת הפורום, שנס יעמוד בראשו, היא לייעץ לשר על גיבוש תוכנית כלכלית לפיתוח המשק הישראלי והתמודדותו עם השלכות הקורונה.

הפורום אמור לשים דגש בדיונים על 5 יעדים מרכזיים: גיבוש תמונת המצב המשקית והגלובלית, זיהוי אתגרים והזדמנויות וגיבוש מטרות ויעדים, גיבוש מנועי צמיחה משקיים ואמידת השפעתם על הצמיחה, סקירת צעדי מדיניות הננקטים במדינות שונות במשבר וגיבוש תוכנית כלכלית הכוללת כיווני פעולה וצעדים קונקרטיים למניעת קריסת עסקים וצעדי צמיחה לטווח הבינוני והארוך.

נס הוא עו"ד המתמחה בשיקום והצלת חברות, טופילסקי-אשר היא שותפה בקרן פימי ועד לפני חצי שנה מנכ"לית בנק דיסקונט, מורן הוא יזם הייטק שהקים את אם סיסטמס ומכר אותה לסנדיסק ב-1.6 מיליארד דולר, קוברינסקי שימש כנשיא החברה המרכזית למשקאות קלים, ושמעון אלקבץ הוא יו"ר הראל פיננסים. בוועדה חברים גם אלינה פרנקל-רונן, המשנה לנשיאת לשכת רואי החשבון, והמסעדן תומר מור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות