אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Scopio Lab המפתחת מיקרוסקופ דיגיטלי גייסה 16 מיליון דולר

Scopio Lab המפתחת מיקרוסקופ דיגיטלי גייסה 16 מיליון דולר

את הגיוס הובילה קרן ההשקעות אוליב טרי, בהשתתפות המשקיעים הקיימים בחברה Aurum Ventrues, קבוצת LR ומשקיעים פרטיים נוספים. המנכ"ל איתי חיות: "הטכנולוגיה שלנו היא אחת המבוקשות מאחר שהיא מאפשרת ביצוע בדיקות מיקרוסקופיות מרחוק ללא כל צורך במעבדה"

28.04.2020, 15:24 | מאיר אורבך

חברת סקופיו לאב, Scopio Lab, המפתחת מיקרוסקופ דיגיטלי גייסה 16 מיליון דולר בהובלת קרן ההשקעות אוליב טרי ובהשתתפות המשקיעים הקיימים בחברה הכוללים Aurum Ventrues של מוריס קאהן, OurCrowd, קבוצת LR ומשקיעים פרטיים נוספים. הגיוס שהיה בסבב שני מביא את סך ההשקעות לחברה שנוסדה ב-2015 ל-30 מיליון דולר. 

סקופיו לאב גייסה 16 מיליון דולר סקופיו לאב גייסה 16 מיליון דולר סקופיו לאב גייסה 16 מיליון דולר

בשיחה עם כלכליסט מספר מנכ"ל החברה איתי חיות, שהגיוס הסתיים רגע לפני פריצת מגיפת הקורונה. "הגיוס הסתיים לפני כחודש וחצי, אבל הטכנולוגיה שלנו כיום היא אחת המבוקשות מאחר שהיא מאפשרת ביצוע בדיקות מיקרוסקופיות מרחוק ללא כל צורך במעבדה. אנחנו מתכוונים להשתמש בכספי הגיוס להתרחב לתחומים שבהם יש פחות רגולציה כמו וטרינריה ומעבדות מחקר ולהמשיך לקבל אישורים רגולטוריים בארצות הברית לאחר שלאחרונה כבר קיבלנו אישור CE".

את החברה ייסדו איתי חיות וארז נעמן. היא יושבת בתל אביב וניו ג'רזי ומעסיקה 35 עובדים. חיות מסביר לכלכליסט מה בדיוק עושה המערכת של החברה, "פיתחנו מערכת שהופכת את כל מה שאנחנו מכירים על מיקרוסקופ. המערכת שלנו מאפשרת לעשות דיגיטציה של כל התמונה והופכת אותה לנגישה מרחוק עם יכולת לעשות עליה מגוון רחב של בדיקות מעבר למוכר לנו כיום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות