אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זמן בידוד של רביב דרוקר צילום: אלדד רפאלי

זמן בידוד של רביב דרוקר

3 ההמלצות של עיתונאי חדשות 13, הספר Apropos of nothing, פודקאסט Hardcore History – Dan Carlin וסטאנד אפ דייב שאפל: צוחק איתכם

30.04.2020, 07:58 | מאיה נחום שחל

1. ספר: Apropos of nothing

בקטע מסוים באוטוביוגרפיה המרתקת של וודי אלן הוא כותב בסוגריים שהוא מקווה שלא קניתם את הספר רק כדי לשמוע על ההאשמות נגדו (בטח שכן). אחר כך הוא כותב על זה באריכות אין קץ. חבל שלא כתב עוד יותר. אלן מצחיק, מכעיס, חושפני, כועס, יורד על עצמו, תוקף את כל העולם, את השופט, את מיה פארו, את התובע, את התקשורת, וגם משבח את מיה פארו (השחקנית) ומספר על דיאן קיטון. מה עוד אפשר לבקש? אי אפשר להפסיק לקרוא אותו, וכן, הוצאת הספרים המקורית החליטה לא להדפיס אחרי מחאה של העובדים (שטות גמורה, לדעתי), מזל שהוצאת ספרים אחרת פרסמה.

2. פודקאסט: Hardcore History – Dan Carlin

 

לדן קרלין יש יכולת מדהימה לתמצת פרקים משמעותיים בהיסטוריה לחמישה פרקים של חמש שעות כל אחד. זה מטורף, זה בלתי שמיע, אתה חוזר לשמוע ולא זוכר מה קרה לעזאזל כשהבלגים הפתיעו את הגרמנים הפולשים במלחמת העולם הראשונה, וזה מרתק ברמות שקשה לתאר. מלחמת העולם הראשונה, מרוץ החימוש האטומי, קרלין מדבר ומדבר ומדבר ואתה רק רוצה שפקק התנועה לא ייפתח.

www.dancarlin.com

רביב דרוקר, צילום: אלדד רפאלי רביב דרוקר | צילום: אלדד רפאלי רביב דרוקר, צילום: אלדד רפאלי

 3. סטאנד אפ: דייב שאפל: צוחק איתכם

כן, הוא יורד על הילדים המסכנים שנפלו קורבן לפדופיל מייקל ג'קסון וזה לא בסדר, זה נורא בעצם, באמת, אבל מה לעשות, מופע הסטנדאפ של שאפל שמשודר עכשיו בנטפליקס מצחיק בטירוף. וכן, הוא לועג ללבנים שמתים במשבר האופיואדים וזה גם לא בסדר, אבל כשהוא ממליץ להם “Just say no'” בקול המטיפני של ננסי רייגן, אתה לא יכול להפסיק לצחוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות