אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: שפל היסטורי במספר כלי הרכב החדשים שנמסרו באפריל

מסתמן: שפל היסטורי במספר כלי הרכב החדשים שנמסרו באפריל

צפי המסירות של כלי רכב חדשים באפריל עומד על כ-3,000 ועלול לרדת עד ל-2,000 בלבד. זאת לאחר שביומיים האחרונים הודיעו מספר לקוחות מוסדיים ליבואני הרכב כי הם מעדיפים לדחות את קבלת המכוניות החדשות למאי, מכיוון שעובדים רבים עדיין בחל"ת

30.04.2020, 12:24 | תומר הדר ואודי עציון

מספר לקוחות מוסדיים הודיעו ליבואני הרכב כי הם מעדיפים לדחות את קבלת המכוניות החדשות למאי בין היתר כי עובדים רבים עדיין נמצאים בחל"ת בשל משבר הקורונה. ההודעה הובילה לירידה בצפי המסירות לחודש אפריל לכ-3,000 מכוניות בלבד, כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

במקור היו אמורות להימסר באפריל כ-5,000 מכוניות חדשות, יש לציין כי ההערכה לכ-3,000 מסירות היא הערכה נדיבה יחסית. גורמים בענף הרכב מעריכים שבמידה והיום - יום החודש האחרון- יבוטלו עוד מסירות, עשוי מספר המסירות לצנוח לכ-2,000 יחידות בלבד, שפל היסטורי של מסירות רכב שלא התרחש מעולם בישראל.

מכונית היברידית יונדאי איוניק מכונית היברידית יונדאי איוניק מכונית היברידית יונדאי איוניק

לפי נתונים ראשוניים, טויוטה צפויה לסיים ראשונה באפריל עם כ-550 מסירות. קיה צפויה למסור כ-400 מכוניות ואילו יונדאי עם כ-300 מכוניות. יבואני הרכב שפתחו את אולמות התצוגה שלהם בשבוע האחרון מדווחים בינתיים על קצב הזמנות נמוך יותר משהיה לפני פרוץ משבר הקורונה. תנועה חזקה יותר נרשמת במגרשי המכירה של רשתות הטרייד אין של היבואנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות