אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תשובה מוכר את אלעד מגורים לקרן JTLV 2 - לפי שווי של 275 מיליון שקל צילום: קבוצת דלק

תשובה מוכר את אלעד מגורים לקרן JTLV 2 - לפי שווי של 275 מיליון שקל

הקרן תחזיק ב-70.7% מאלעד מגורים החדשה, תשובה יחזיק ב-25% וכ-4.3% יוחזקו בידי רונן יפו, מנכ"ל החברה. העסקה נחתמה לאחר שישראל קנדה נסוגה מרכישת החברה לפי שווי של 290 מיליון שקל

01.05.2020, 09:18 | גולן חזני

אחרי שישראל קנדה נסוגה מהעסקה לרכישת אלעד מגוריםהחדשה, מוכר אותה יצחק תשובה לרוכש אחר. הבוקר הודיעה קבוצה תשובה כי מכרה 70.7% מההחזקות בחברה  לקרן הנדל"ן JTLV 2 המנוהלת בידי עמיר בירם ואריאל רוטר. היקף העסקה - 193 מיליון שקל. תשובה יחזיק ב- 25% מהחברה וכ-4.3% מהחברה יוחזקו ע"י רונן יפו, מנכ"ל החברה.

שווי החברה בעסקה, 275 מיליון שקל, הוא 20 מיליון פחות מאשר בעסקה הקודמת שנפלה, עם ישראל קנדה.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל אלעד ישראל מגורים החדשה, רונן יפו אמר כי "במבנה הבעלות החדש נמשיך להצעיד את החברה ליעדים חדשים, כעת ביחד עם השותפים החדשים מקרן JTLV 2 - עמיר בירם, אריאל רוטר ושלמה גוטמן. אני מודה ליצחק תשובה על האמון והתמיכה בהפיכתה של החברה לחברה מובילה ובעלת חזון מרשים. נמשיך לשרת את ציבור הלקוחות המסור שלנו, ונמשיך להוביל את החברה בבניין הארץ".

מקרן הנדל"ן JTLV 2  נמסר: "ענף המגורים בישראל הוא תחום שאנו רואים בו יעד השקעה מרכזי בעל פוטנציאל צמיחה משמעותי בשנים הקרובות. אלעד ישראל מגורים החדשה מחזיקה בפרויקטים איכותיים בהיקף של אלפי יחידות דיור בשלבים שונים של תיכנון וביצוע בתל אביב, ראשון לציון, ירושלים וכפר סבא, וכן בעתודות קרקע משמעותיות בעלות פוטנציאל השבחה בתל אביב והוד השרון".

עמיר בירם , צילום: תומי הרפז עמיר בירם | צילום: תומי הרפז עמיר בירם , צילום: תומי הרפז

אלעד ישראל מגורים החדשה פועלת בתחום היזום, פיתוח, תכנון, בנייה ושיווק של מתחמי מגורים ושימושים מעורבים עם מיקוד באזורי ביקוש, בעיקר בגוש דן. החברה פועלת בהיקף של כ-2,000 יח"ד למגורים (מתוכם כ-525 יח"ד בהקמה), כ-47 אלף מ"ר לשימוש למשרדים ומסחר (מתוכם כ-31 אלף מ"ר בהקמה) וכ-39 אלף מ"ר קרקע ביעוד חקלאי.

קרן jtlv2 של עמיר בירם, אריאל רוטר, שלמה גוטמן וזאב הראל, מנהלת כמיליארד שקל וממשיכה ביישום האסטרטגיה לרכישת נדל״ן באזורי בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי באזורי ביקוש. המשקיעים הבולטים בה הם כלל ביטוח - 309 מיליון שקל, מנורה מבטחים ומיטב דש - עם 150 מיליון כל אחת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות