אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Namogoo רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי Personali צילום: יורם רשף

חברת Namogoo רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי Personali

נמוגו תציע את הכלים של פרסונלי לתמריצים מותאמים אישית מבוססי AI כחלק מפלטפורמת החברה המאפשרת את העמקת הקשר של אתרי מסחר אלקטרוני עם לקוחותיהם לצורך שיפור משמעותי בתוצאות העסקיות

04.05.2020, 17:04 | הגר רבט
הסטארט-אפ הישראלי Namogoo מודיע היום (ב') על רכישת חברת Personali, סטארט-אפ ישראלי המתמחה בכלים אנליטיים מבוססי AI לניתוח התנהגויות לצורך התאמה אישית של תמריצים באתרים ולהגדלת מכירות. זוהי הרכישה האסטרטגית הראשונה מסוגה עבור החברה. פרטי העסקה לא נמסרו. 

קראו עוד בכלכליסט

Namogoo מפתחת טכנולוגיה לתחום המסחר המקוון בדגש על "מניעת חטיפת לקוחות״ מאתרי מסחר מקוון. הפלטפורמה של Namogoo, עושה שימוש בטכנולוגיה של למידת מכונה כדי למנוע הזרקה בלתי מורשית של פרסומות לדפדפנים ולמכשירים של הלקוחות והיא מונעת בכך כל הפרעה במסע המקוון של הלקוחות והפנייתם לאתרים אחרים. מהחברה נמסר כי היא מציגה קצב צמיחה שנתי ממוצע של 208% (CAGR).

הרכישה תאפשר ל-Namogoo להציע סל שירותים עוצמתי יותר הן ללקוחותיה הקיימים והן ללקוחות חדשים בתחום המסחר המקוון, עם פתרונות מוכחים להגדלת מעורבות הלקוחות, נאמנותם למותג ויחס ההמרה ללקוחות.

פרסונלי נוסדה בשנת 2011 וגייסה עד היום 15 מיליון דולר. היא מעסיקה 15 עובדים שרובם צפויים לעבור לנמוגו עם השלמת העסקה. הטכנולוגיה שפותחה בחברה מבצעת אופטימיזציה של תהליך מתן ההנחות ללקוח ברגעים האסטרטגיים של מסע הקניות שלו והיא תוטמע במוצר של נמוגו.

מימין: אהד גרינשפן, סמנכ"ל טכנולוגיות ושותף מייסד וחמי כץ מנכ"ל ושותף מייסד Namogoo, צילום: יורם רשף מימין: אהד גרינשפן, סמנכ"ל טכנולוגיות ושותף מייסד וחמי כץ מנכ"ל ושותף מייסד Namogoo | צילום: יורם רשף מימין: אהד גרינשפן, סמנכ"ל טכנולוגיות ושותף מייסד וחמי כץ מנכ"ל ושותף מייסד Namogoo, צילום: יורם רשף

״עם הרכישה נוכל לספק ללקוחותינו הקיימים ולחדשים סל רחב יותר של כלים ושירותים יעילים שיסייעו להם לבצע אופטימיזציה של חוויית הלקוח ובסופו של דבר יתנו דחיפה ליחסי ההמרה ולמכירות", מסר חמי כץ, מנכ"ל ומייסד משותף בנמוגו.

נמוגו הוקמה ב-2014 בידי חמי כץ ואהד גרינשפן, באוקטובר 2019 השלימה גיוס של 40 מיליון דולר בסבב C וסך הגיוסים שלה עד היום עומד על 69 מיליון דולר. בין לקוחות החברה מותגים בינלאומיים מובילים כגון: Asics, Lenovo, Samsonite, Upwork, סאקס פיפט אווניו, Office Depot, Tumi, Dollar Shave Club , Teva.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות