אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבאנה לאבס שכרה 6,000 מ"ר נוספים של משרדים בקיסריה צילום: אייל טואג

הבאנה לאבס שכרה 6,000 מ"ר נוספים של משרדים בקיסריה

החברה, שנרכשה לפני קצת פחות משנה על ידי אינטל, הגדילה את שטח המשרדים שלה פי 4 וצפויה להעסיק כ-350-400 עובדים. דמי השכירות נקבעו על 4.8 מיליון שקל בשנה לרמת מעטפת

05.05.2020, 12:12 | דותן לוי

פחות משנה לאחר שנרכשה על ידי אינטל, חברת הבאנה לאבס -הפועלת בתחום שבבי הבינה המלאכותית - הרחיבה את משרדיה בפארק התעסוקה של קיסריה ושכרה כ-6,000 מ"ר בנוסף ל-2,000 מ"ר שהיא שוכרת כעת. הבאנה נרכשה על ידי אינטל במהלך 2019 בתמורה לסכום של 2 מיליארד שקל.

השכרת השטחים הנוספים מצביעה על תוכניות להתרחבות משמעותית של החברה, שמעסיקה כיום 150 עובדים בארץ ובחו"ל, ולאחר הרחבת השטח בקיסריה היא צפויה להעסיק כ-350-400 עובדים בעיר. 

 מייסד ויו"ר הבאנה לאבס אביגדור וילניץ, צילום: אייל טואג מייסד ויו"ר הבאנה לאבס אביגדור וילניץ | צילום: אייל טואג  מייסד ויו"ר הבאנה לאבס אביגדור וילניץ, צילום: אייל טואג

השטח אותו תשכור החברה ממוקם בקמפוס גרניט וישתרע כמעט על בניין שלם ששטחו 10 אלף מ"ר. מדובר במבנה שמוקם בימים אלה על ידי החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשיל,ד בהשקעה של כ-150 מיליון שקל, ובנייתו תושלם בחודשים הקרובים. הסכם השכירות הוא ל-5 שנים עם אופציה להארכה ב-5 שנים נוספות. דמי השכירות עומדים על כ-50 שקל למ"ר ברמת מעטפת, כלומר כ-4.8 מיליון שקל בשנה ו-24 מיליון שקל לכל תקופת השכירות.

הקמפוס בו ממוקם בשטח הוא קומפלקס המשתרע על פני שטח של כ-40 דונם, הכולל שלושה בנייני משרדים בני שלוש קומות כל אחד, ובשטח בנוי של כ-30 אלף מ"ר ופארק ירוק בשטח של כ-20 דונם שמרוחק כ–200 מטר מתחנת הרכבת שבפארק.

העסקה לוותה על ידי נציגי אינטל ישראל. את החברה לנכסי קיסריה ייצגו במו"מ הסמנכ"ל רן אלישע, מנהל אגף המניבים אורן זילברשטיין, רועי מקדסי ועוה"ד גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'נסקי שטרן מרציאנו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות