אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר סגירת 90% מהחנויות: האונליין הציל את פנדורה צילום: בלומברג

לאחר סגירת 90% מהחנויות: האונליין הציל את פנדורה

החברה צייינה בדוחות כי "הביצועים בחנויות האינטרנטיות ממשיכים להיות חזקים והערוץ נראה יציב במידה גבוהה בתקופת הסגר"; פנדורה סיימה את הרבעון עם הפסד של 25 מיליון כתר דני, 3.5 מיליון דולר - האנליסטים ציפו להפסד עמוק בהרבה של 66 מיליון כתר דני

05.05.2020, 15:57 | שירות כלכליסט
יצרנית התכשיטים הדנית פנדורה סיימה את הרבעון הראשון של 2020 עם שורה תחתונה שלילית, לאחר סגירה כפויה של 90% מהחנויות שלה. עם זאת, החברה ציינה כי הנזילות שלה מספיקה גם כדי להצליח לעבור תרחיש היפותטי שבו החנויות יישארו סגורות לאורך 2020.

קראו עוד בכלכליסט

ההפסד הנקי ברבעון החולף עמד על 24 מיליון כתר דני (3.5 מיליון דולר) לעומת רווח של 797 מיליון כתר בתקופה המקבילה ב-2019. אנליסטים בשוק צפו לחברה רווח נקי של 66 מיליון כתר דני.  ההכנסות נפלו ב-13% ברבעון ל-4.17 מיליארד כתר דני, אך עלו על צפי האנליסטים להכנסות בגובה 3.82 מיליארד כתר.

החברה, שמוכרת צמידי תליונים, טבעות ועגילים ב-7,300 חנויות ברחבי העולם, ציינה כי החנויות המקוונות שלה המשיכו לתפקד כרגיל ברוב השווקים. "הביצועים בחנויות האינטרנטיות ממשיכים להיות חזקים והערוץ נראה יציב במידה גבוהה בתקופת הסגר", אמרו בחברה.

הצמיחה האורגנית בחנויות האונליין הייתה 29% ברבעון הראשון, למרות תקלות לוגיסטיות בסין בסוף ינואר ובפברואר. המכירות באינטרנט צמחו בשיעור תלת ספרתי במהלך אפריל – לאחר תום תקופת הדוח

טבעת של פנדורה טבעת של פנדורה טבעת של פנדורה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות