אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

עקב החשש מהתקהלות גדל הביקוש לדירות קטנות באזורי נופש שבהם ניתן לבלות עם המשפחה במקום בבתי מלון

06.05.2020, 08:01 | יפה סדן

 מוגש מטעם DUN'S 100

משבר הקורונה משנה את פני עולם התיירות. נראה שבקיץ הקרוב לא ניתן יהיה לטוס לחו"ל, וגם חופשה בישראל כבר נראית רחוקה מתמיד, ואלה מובילים את הציבור לחפש תחליפים הולמים לחודשים החמים שכבר החלו.

על רקע המצב, ישראלים מכל הארץ בוחנים כיום רכישת דירה שנייה בנוסף לדירת המגורים העיקרית שלהם, שתשמש אותם הן כבית שני והן כיחידת נופש שזמינה בכל ימות השנה. ניתן לראות כי חל בימים אלה גידול בהתעניינות של משפחות ישראליות ברכישה דירות קטנות בפרויקטים שונים בעיר אילת – שהיא עיר הנופש הנצחית של ישראל.

יפה סדן יפה סדן יפה סדן

יפה סדן, סמנכ"לית השיווק והמכירות בחברת 'יוסי אברהמי': "למרות האטה מסוימת בשוק הנדל"ן, על רקע משבר הקורונה והגבלות משרד הבריאות, אנו בחברת 'יוסי אברהמי' מזהים בפרויקטים שלנו באילת - sea side ו-רזידנס גולף - ביקושים גבוהים לדירות הסמוכות לים וכוללות בריכת שחייה. מדובר במתעניינים מרחבי ישראל ומפלחים שונים של האוכלוסייה, וזאת גם לאור המחיר האטרקטיבי של יחידות הדיור – החל ממיליון ש"ח בלבד.

אם בעבר את הדירות הקטנות היו קונים משקיעים, הרי שהיום מתעניינים בהן משפחות, ביניהם גם מספר בני משפחה שקונים במשותף דירת נופש למשפחה המורחבת. זאת מתוך מחשבה שבחלק מהשנה הם ישתמשו בה כדירת נופש, ובזמן שהיא תהיי פנויה הם ישכירו אותה בשכירות קצרת טווח המניבה תשואה גבוהה. הדירות המוצעות כיום לאכלוס מידי תאפשרנה למשפחות לנצל אותן לנופש באילת כבר בקיץ הקרוב, כתחליף לחופש בחו"ל."

הדמיה של פרויקט SEA SIDE 3DDESIGN , צילום: יח"צ הדמיה של פרויקט SEA SIDE 3DDESIGN | צילום: יח"צ הדמיה של פרויקט SEA SIDE 3DDESIGN , צילום: יח"צ

"אני צופה שהביקושים ימשיכו להיות גבוהים בחודשים הקרובים, בין היתר בגלל שאנשים מחפשים מפלט משגרת הקורונה תוך עמידה בהנחיות משרד הבריאות. מעמדה של העיר אילת כעיר נופש רק צפוי להתחזק ולהערכתי היא תהיה עמוסה בישראלים מכל הארץ בחודשים הקרובים."

מאת יפה סדן, סמנכ"לית השיווק והמכירות, יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית בע"מ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות