אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקי מאוס חוזר לשגרה: פארק דיסני בשנגחאי ייפתח בשבוע הבא צילום: Aly Song

מיקי מאוס חוזר לשגרה: פארק דיסני בשנגחאי ייפתח בשבוע הבא

הפארק הגדול ביותר של החברה היה הראשון שסגרה, ב-24 בינואר. הוא צפוי להיפתח ב-11 במאי תחת "מגבלות בטיחות הדוקות"

06.05.2020, 09:42 | שירות כלכליסט
דיסני הודיעה כי בכוונתה לפתוח את הפארק שלה בשנגחאי כבר בשבוע הבא. הפארק שהוא הגדול ביותר של דיסני ייפתח למבקרים ב-11 במאי, "תחת מגבלות בטיחות הדוקות".

קראו עוד בכלכליסט

הפארק בשנגחאי היה הראשון מבין הפארקים של דיסני שנסגר למבקרים, ב-24 בינואר, והוא הראשון שבהם שייפתח מחדש – מאז ה-15 במרץ כל 12 הפארקים של דיסני סגורים למבקרים, בארה"ב, אירופה ואסיה, בשל מגפת הקורונה.

פארק דיסני בשנגחאי, צילום: גטי אימג פארק דיסני בשנגחאי | צילום: גטי אימג'ס פארק דיסני בשנגחאי, צילום: גטי אימג
אמש פרסמה דיסני את הדו"חות הרבעוניים שלה. חברת המדיה הגדולה בעולם רשמה ברבעון הפיסקאלי השני רווח של 460 מיליון דולר או 26 סנט למניה, ההכנסות הסתכמו ב-18.01 מיליארד דולר, לעומת 14.9 מיליארד דולר ברבעון המקביל (הרבעון המקביל לא כלל ברובו את תוצאות נכסי פוקס שנרכשו ע"י דיסני ב-71 מיליארד דולר).

הרווח המתואם הרבעוני עמד על 60 סנט למניה, צפי האנליסטים עמד על 91 סנט למניה והכנסות של 18.06 מיליארד דולר אולם הוא מבוסס על תחזיות שניתנו בחלקן טרום מגפת הקורונה.

פעילות הפארקים של דיסני, שנסגרו ברובם בחודש מרץ בשל המגיפה, רשמה בסיכום הרבעון הכנסות של 5.54 מיליארד דולר, לעומת 6.17 מיליארד דולר ברבעון המקביל ובשעה שצפי האנליסטים עמד על 5.75 מיליארד דולר. דיסני נדרשה במהלך הרבעון להתמודד לא רק עם הפסדי הקורונה העצומים אלא גם עם החילופים המפתיעים בהנהגה - בסוף פברואר פרש המנכ"ל בוב איגר והוחלף על ידי בוב צ'אפק.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות