אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Ermetic הישראלית גייסה 10 מיליון דולר צילום: בן יצחקי

חברת Ermetic הישראלית גייסה 10 מיליון דולר

החברה המפתחרת פתרון אנליטי למניעת דליפות מידע מודיעה על גיוס בהובלת הקרנות Glilot Capital Partners, Norwest Venture Partners ו- Target Global.

06.05.2020, 16:01 | הגר רבט
חברת ארמטיק (Ermetic) הישראלית הודיעה היום (ד׳) על גיוס 10 מיליון דולר בסבב הסיד שלה, אותו הובילו הקרנות Glilot Capital Partners, Norwest Venture Partners ו- Target Global.

קראו עוד בכלכליסט

ארמטיק מפתחת פתרון אנליטי למניעת דליפות מידע והגנה על סביבות ענן. לארבעת מייסדי החברה ניסיון ארוך שנים בתחום הסייבר: המנכ"ל שי מורג (מייסד ומנכ"ל Secdo שנרכשה על ידי חברת Palo Alto Networks), מיכאל דולינסקי, סמנכ"ל טכנולוגיות וסיון קריגסמן, סמנכ"לית מוצר (ממייסדי Aorato, שנרכשה על ידי Microsoft) ואריק גומנובסקי, סמנכ"ל עסקי (ממייסדי Sygnia שנרכשה על ידי Temasek).

מימין סיון קריגסמן אריק גומנובסקי מיכאל דולינסקי שי מורג מייסדי ארמטיק, צילום: בן יצחקי מימין סיון קריגסמן אריק גומנובסקי מיכאל דולינסקי שי מורג מייסדי ארמטיק | צילום: בן יצחקי מימין סיון קריגסמן אריק גומנובסקי מיכאל דולינסקי שי מורג מייסדי ארמטיק, צילום: בן יצחקי

הפלטפורמה של ארמטיק מזהה אוטומטית את כל זהויות המשתמשים והיישומים בסביבת הענן ומנתחת את כללי המדיניות, התפקידים וההרשאות במטרה ליצור תפיסה כוללת לאורך זמן. הטכנולוגיה של החברה מבטלת את הצורך הידני ומורידה חסמים לאכיפה של הרשאות, צמצום מתקפות ושיפור האבטחה בתשתיות ענן.

שי מורג, מנכ"ל החברה, מסר: "ניהול וזיהוי איומי גישה בענן מציב אתגר משמעותי בהגנה על נכסים ארגוניים. אתגר זה יהפוך מורכב אף יותר ככל שמשתמשים ויישומים צוברים הרשאות החורגות מעבר לצרכים הטכניים והעסקיים שלהם. הרשאות רחבות מדי יוצרת נקודת תורפה המנוצלת כל הזמן על ידי האקרים ותוקפים מתוחכמים. באמצעות כלים אנליטיים ואוטומציה, ארמטיק מייתרת את הצורך לבצע בדיקות ידניות וחוסכת עלויות ומשאבים באמצעות קביעת הרשאות גישה מדויקות לכל משתמש, שירות או יישום בסביבות ענן מורכבות דוגמת AWS, Microsoft Azure ו – Google Cloud".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות