אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית - הכדורגל הישראלי חוזר ב-30 במאי צילום: דניאל בר-און

רשמית - הכדורגל הישראלי חוזר ב-30 במאי

נסגר המתווה לחידוש ליגת העל שתחל ב-30 במאי, ממתינים רק לחתימת משרד הבריאות. כל השחקנים ייכנסו לבידוד החל מיום ראשון ויורשו לצאת לאימונים קבוצתיים עם מגע. אם שחקן יחלה, כל הקבוצה תיכנס לבידוד של שבועיים. הליגה הלאומית גם תחזור

06.05.2020, 19:20 | נדב צנציפר, ynet
הכדורגל הישראלי מתקרב בצעדי ענק לחזרה לפעילות, לאחר שהושג סיכום בין מינהלת הליגה ומשרד הבריאות לגבי חידוש ליגת העל. נכון לעכשיו מחכים לחתימה של משרד הבריאות ואז החזרה תהיה רשמית.

ברגע שזה יקרה, המשמעות היא בידוד ביתי החל מיום ראשון הקרוב ואימונים במגע מלא בכפוף לבדיקות חום בכניסה למתחמים. הליגה תחודש ב-30 במאי ותסתיים ב-7 ביולי. אם שחקן יחלה, כל הקבוצה שלו תיכנס לבידוד של שבועיים. יתקיימו שני משחקים בשבוע והשחקנים יחויבו לחתום על הצהרה לשמירת הבידוד, עם סנקציות למפרים. הליגה הלאומית גם תחזור לפעילות.

ארז כלפון, יו"ר המינהלת, צילום: דניאל בר-און ארז כלפון, יו"ר המינהלת | צילום: דניאל בר-און ארז כלפון, יו"ר המינהלת, צילום: דניאל בר-און

ההסכם כולל בין היתר מינוי איש מקצוע שיהיה אחראי על בדיקת חום לשחקנים עם הכניסה למתחמי האימון, והצהרת בריאות יומית.

המינהלת תצטרך להציג במקרה כזה את התוכנית שלה לחידוש הליגה, שתכלול בין היתר משחקים ללא מביאי כדור, או בכמות מצומצמת עם ריבוי כדורים בצדדים, צילום רובוטי (ללא מגע אדם), ללא כתבים וכלי תקשורת במגרשים, הגעה ברכבים פרטיים למגרשים, ללא מקלחות וחדרי הלבשה וכיוצא בזה.

ארגון השחקנים: "הגיע הזמן לחזור למגרשים"

 

לפני שהמתווה הנוכחי סוכם, ארגון השחקנים הוציא הודעת תמיכה ליו"ר המינהלת ארז כלפון: "יש לעשות הכל על מנת להשיב את הכדורגל לפעילות העונה בליגות העל והלאומית. זאת במתכונת מוסכמת ומחושבת כדי להחזיר את הענף על שלל העוסקים בו לחיים פעילים, כפי שקורה בהדרגה בכלל המשק. זהו צו השעה".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות