אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסל רוז במתקפה על שר האוצר האמריקאי: "סטיבן מנושין הוא רשמית asshole" צילום: גטי

אקסל רוז במתקפה על שר האוצר האמריקאי: "סטיבן מנושין הוא רשמית asshole"

סולן גאנז אנד רוזס צייץ זאת ל-1.2 מיליון העוקבים אחריו בטוויטר בעקבות משבר הקורונה. מנושין הגיב: "מה אתה עשית לאחרונה למען המדינה?"

07.05.2020, 11:17 | שירות כלכליסט
הופעות מוזיקה בוטלו ברחבי העולם בגלל החשש מהתפשטות הקורונה, זה יכול אולי להסביר למה לסולן גאנז אנד רוזס אקסל רוז יש זמן פנוי לריב בטוויטר עם שר האוצר האמריקאי.

בציוץ שפרסם רוז ל-1.2 מיליון העוקבים אחריו בטוויטר הכריז: "זה רשמי! לא משנה מה חשבתם עד עכשיו, סטיבן מנושין הוא רשמית asshole". מנושין, שבהיותו שר אוצר בתקופה של משבר כלכלי דווקא אמור להיות עסוק בכל זאת מצא את הזמן לענות. "מה אתה עשית לאחרונה למען המדינה?" הוא הוסיף תמונה של הדגל האמריקאי.

עם זאת, מסתבר כי זו התגובה השנייה שכתב מנושין אחרי שמחק את הראשונה. לפי צילומי מסך שכמה עיתונאים הצליחו לתפוס, התגובה הראשונה כללה תמונה של דגל ליבריה. יש דמיון מסויים בין הדגלים אך בליבריה יש כוכב אחד בלבד מול 50 בדגל האמריקאי.

סטיבן מנושין  אקסל רוז , צילום: גטי סטיבן מנושין אקסל רוז | צילום: גטי סטיבן מנושין  אקסל רוז , צילום: גטי

לא ברור מה גרם לריב בין השניים, שבשלב זה הסתיים רק בחילופי הדברים הללו.

זו לא הפעם הראשונה שרוז תוקף את ממשל טראמפ בטוויטר. כך למשל בנובמבר 2018 הגיב לציוץ של הנשיא דונלד טראמפ שטען ששריפות הענק בקליפורניה נגרמו בשל ניהול כושל של היערות. "העדר מימון פדראלי הוא שגרם לניהול הכושל. רק אדם דמנטי ופתטי יסובב את זה וינצל טרגדיה כדי שוב לעוות עובדות בשביל לזכות ביתרון פוליטי על חשבון אחרים", כתב אז רוז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות