אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת האופנה רזילי נסגרת צילום: google maps / Dmitry Ryzhkovich

רשת האופנה רזילי נסגרת

הרשת שבבעלות אורית ויאיר רזילי מכרה בגדי מעצבים מהארץ והעולם, תכשיטים ואביזרים. היא הוקמה לפני 25 שנה ולה 10 סניפים בקניונים בארץ; בקניונים סבורים כי מדובר באילוצים אישיים, ללא קשר לקורונה. בכיר בקניון אמר על יאיר רזילי כי הוא "שוכר מדהים. אין לו שקל חובות"

11.05.2020, 13:52 | אורנה יפת

רשת האופנה רזילי נסגרת אחרי 25 שנים. הרשת מונה 10 סניפים בקניונים, ברמת אביב, גרנד קניון חיפה, קניון עיר ימים בנתניה, קניון עזריאלי גבעתיים, קניון רננים ברעננה, קנין קריית אונו, קניון שרונים, שבעת הכוכבים בהרצליה, וקניון רחובות וסניף LITTLE רזילי לבגדי ילדים בקניון רמת אביב.

קראו עוד בכלכליסט

רזילי הוקמה על ידי אורית ויאיר רזילי. הרשת מכרה בגדי מעצבים מהארץ ומהעולם ומכרה גם תכשיטים ואביזרי אופנה לצד פריטי הלבוש. לאחר משבר הקורונה הרשת לא נפתחה מחדש. בקניונים אומרים כי אין לרזילי חובות וסבורים כי נסגרה בשל אילוצים אישיים, וללא קשר למשבר הקורונה. בכירים בקניונים אף אמרו על יאיר רזילי כי הוא "שוכר מדהים. אין לו שקל חובות".
חנות רזילי ברמת אביב, צילום:  google maps / Dmitry Ryzhkovich חנות רזילי ברמת אביב | צילום: google maps / Dmitry Ryzhkovich חנות רזילי ברמת אביב, צילום:  google maps / Dmitry Ryzhkovich

לדברי מנכ"ל של אחד הקניונים, "הוא שוכר ותיק מאוד. שמעתי בימים האחרונים משוכרים שהתקשרו אלי, שהוא לא יפתח את החנויות. ברשת עוד לא אמרו לי שום דבר אבל הם לא פתחו את החנויות באף קניון. הוא שילם שכר דירה עד היום האחרון ועומד בכל המחויבויות שלו. החנות אפילו עומדת מוארת בקניון. לא הרגשתי משהו לפני הקורונה".

בנוגע לניהול הרשת אמרו בקניונים כי "הפדיונות היו עולים ויורדים בחילופי מנהלי רשת, אבל לא משהו חריג. היו להם ימים טובים יותר וטובים פחות אבל לא משהו שהעיד על סגירה צפויה".

מרזילי לא התקבלה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות