אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נהירה לקרוזים של קרניבל - החברה תחדש באוגוסט חלק מקווי השייט שלה צילום: איי פי

נהירה לקרוזים של קרניבל - החברה תחדש באוגוסט חלק מקווי השייט שלה

ענקית הקרוזים האמריקאית הודיעה על חזרה מדורגת לפעילות, המותנית בקבלת אישורים סופיים מהרשויות בארה"ב; לפי דיווחי ב-TMZ, ההזמנות לקרוזים של החברה נסקו ב-200% בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה; בסוכנות ההזמנות הסבירו: "רוב הלקוחות הם צעירים, בריאים, ולהוטים לטייל לפני ששיוחלט על הסגר הבא בשל התפרצות אפשרית נוספת של המגיפה"

11.05.2020, 14:06 | שירות כלכליסט

הנהירה לקרוזים: ענקית טיולי שיט התענוגות קרניבל הודיעה על אפשרות של חזרה מדורגת לפעילות, והביקושים מיהרו להגיע, ובהיקפים אדירים - כך לפי דיווח באתר TMZ. 

קראו עוד בכלכליסט

נציג של חברת הזמנות  Cruise Planners אמר אמר סיפר לאתר על הנסיקה בהזמנות, שהחלה מייד לאחר שקרניבל פרסמה כי היא בוחנת אפשרות להחזיר לפעילות במהלך אוגוסט כמה מקווי השייט שלה. שלושה ימים לאחר ההודעה, ההזמנות שהתקבלו בחברה עלו ב-600% לעומת מספרן שלושה ימים לפני פרסום ההודעה. שיגעון החופשות הנוכחי כבר עולה ב-200% על מספר ההזמנות שקיבלה קרוז פלאנרס בתקופה המקבילה בשנה שעברה.

חברת הקרוזים אמרה ל-TMZ שניתן לאפיין את רוב הלקוחות שמזמינים כרגע שיט מהחברה כצעירים, בריאים, ולהוטים לטייל לפני שיוחלט על הסגר הבא בשל התפרצות אפשרית נוספת של וירוס הקורונה. עוד ציינה החברה כי הלקוחות האלה "לא מודאגים אפילו קצת מטיולים כרגע".

קרניבל מתכננת לחזור לפעילות בחודש אוגוסט, אך אין לכך ערובות כלשהן נכון לעכשיו. "אנחנו ממשיכים לעבוד עם סוכנויות ממשלה שונות, כולל המרכז למניעת מחלות, בעודנו מכניסים לשימוש נהלי שהייה על הסיפון בהתאם למצב, אך אין שום ערובה לכך שנחזור בראשון באוגוסט" כך אמרה קרניבל. קודם לכן קיוותה החברה לחזור לפעילות באפריל או מאי, אך בהמשך שונה התאריך ל-26 ביוני, ואז ל-1 באוגוסט.

תעשיית הקרוזים חטפה מכה קשה וכמעט הרסנית ממגיפת הקורונה, לאחר שמאות נוסעים נדבקו בנגיף על ספינות קרוזים שונות. יותר מארבעה מיליון בני אדם כבר נדבקו בוירוס הקוביד 19 ברחבי העולם, על פי מידע של בית החולים האוניברסיטאי ג'ונס הופקינס, וקרוב ל-280,000 איש איבדו את חייהם בגלל הנגיף.

ספינת גרנד פרינסס של קרניבל , צילום: איי פי ספינת גרנד פרינסס של קרניבל | צילום: איי פי ספינת גרנד פרינסס של קרניבל , צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות