אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי באב"ד ובר סימן טוב: מנכ"ל משרד החקלאות גם מתפטר צילום: ענר גרין

אחרי באב"ד ובר סימן טוב: מנכ"ל משרד החקלאות גם מתפטר

שלמה בן אליהו הודיע כי לקראת מינוי שר למשרד מטעם כחול לבן הוא יפרוש מהתפקיד ומהניהול במגזר הממשלתי. במהלך כהונתו לא פעל בן אליהו בתיאום עם החקלאים, ועורר את זעמם בנושאים שונים

12.05.2020, 17:40 | נורית קדוש

 יממה אחרי התפטרותו של שי באב"ד מתפקידו כמנכ״ל האוצר ושעות לאחרהתפטרותו של משה בר סימן טוב מתפקיד מנכ״ל משרד הבריאות, מודיע שלמה בן אליהו על התפטרותו מתפקיד מנכ"ל משרד

החקלאות. 

קראו עוד בכלכליסט

במכתב ששלח ליו"ר כחול לבן בני גנץ כתב בן אליהו כי לקראת מינוי שר למשרד מטעם המפלגה בכוונתו לפרוש מהתפקיד וכן מהניהול במגזר הממשלתי. לדבריו, טרם עזיבתו את התפקיד הוא יערוך חפיפה מסודרת עם המנכ"ל שימונה במקומו.

מנכ"ל משרד החקלאות שלמה בן אליהו מנכ"ל משרד החקלאות שלמה בן אליהו מנכ"ל משרד החקלאות שלמה בן אליהו

״על פי ההסכם הקואליציוני שפורסם, למשרד החקלאות ימונה שר ממפלגת כחול-לבן", כתב בן אליהו במכתבו. "בהתאם לכך, ובהמשך להודעות קודמות שפרסמתי בשנה וחצי האחרונות כי עם כינון ממשלה חדשה אפרוש מהניהול במגזר הממשלתי, הריני להודיעך כי בכוונתי לסיים את כהונתי כמנכ"ל משרד החקלאות״.

בן אליהו הגיע למשרד החקלאות בשנת 2015 לאחר שכיהן כמנכ"ל משרד הבינוי, כמנכ"ל מנהל מקרקעי ישראל וכראש המחלקה להתיישבות בסוכנות היהודית. במהלך כהונתו בתפקידו האחרון בן אליהו לא פעל בתיאום עם החקלאים ועורר מחלוקת בנושאים שונים.

רק אתמול שלח בן אליהו מכתב חריף לשר החקלאות צחי הנגבי, שבו טען כי בניגוד לדרישת השדולה החקלאית, אין היתכנות לכך שהחקלאות המקומית תספיק לצרכי מדינת ישראל, ועל כן יש להמשיך בייבוא תוצרת חקלאית מחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות