אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לעסקים נמאס מהבירוקרטיה? גמא מעניקה אשראי מהיר וזמין לעסקים צילום: שאטרסטוק

לעסקים נמאס מהבירוקרטיה? גמא מעניקה אשראי מהיר וזמין לעסקים

המשק בישראל חוזר בזהירות לשגרה, והעסקים זקוקים כעת יותר מתמיד לנזילות על מנת לצלוח את התקופה ולהחזיר את העסק למסלולו. גמא, מקבוצת הפניקס מציעה מגוון פתרונות לקבלת אשראי מיידי בלי בירוקרטיה ובלי סחבת. כך תוכלו "לשחרר" את תזרים המזומנים של העסק ולדאוג לצמיחתו

13.05.2020, 16:51 | בשיתוף גמא ניהול וסליקה

הסגר שהוטל על המשק בעקבות משבר הקורונה הולך ומשתחרר, והעסקים מתחילים לחזור לשגרה. ואולם לאחר תקופה ארוכה של חוסר פעילות, או של פעילות מועטה, יחד עם ההוצאות הקבועות שלא ניתן היה להימנע מהם, תזרים המזומנים של העסק מקרטע - ולא מאפשר לו את החמצן הדרוש כדי להמשיך לפעול ואף לצמוח ולהתרחב.

לדברי יוסי קריאף, סמנכ"ל אשראים בגמא מקבוצת הפניקס, העוסקת במתן אשראי ושירותים פיננסיים לעסקים, "אנו נמצאים בקשר יומיומי עם אלפי עסקים בכל הענפים ומודעים לחשיבות העליונה עבורם למציאת פתרון מיידי לקבלת אשראי כאן ועכשיו ללא בירוקרטיה, ובדיוק בכך אנו מתמחים. גמא מעניקה לעסקים מגוון פתרונות לקבלת אשראי מהיר וזמין בהליך פשוט וקל, כגון ניכיון שיקים, פקטורינג, מימון ציוד, הלוואות גישור כנגד נדל"ן ועוד, העוזרים לעסק לחזור למסלולו התקין".

 

נתנו לכם שיקים דחויים? קבלו אשראי מיידי

בתקופה שבה יש מחד יותר ויותר שיקים דחויים, ומאידך ההוצאות רבות ולא ניתן לדחות אותן – ניהול תזרים המזומנים של העסק נהפך למורכב מאוד. אחד הפתרונות הפשוטים ביותר לקבלת אשראי מיידי הינו שירות ניכיון שיקים בו מתמחה גמא כבר עשרות שנים.

ניכיון שיקים מאפשר לספקים שקיבלו שיקים דחויים, לגשר בין מועדי הפירעון של השיקים הדחויים, לבין צורכי המזומן השוטפים שלהם. בגמא השירות מבוצע עבור שיקים סחירים ושיקים 'למוטב בלבד', תוך קבלת בקרה והתראות שוטפות לגבי נותני השיקים. כך בית העסק מגוון את מקורות המימון שלו ומקבל אשראי מחוץ לאובליגו הבנקאי.

גמא, החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן אשראי ושירותים פיננסיים לעסקים, פועלת בתחום זה 21 שנה, ומחזור הפעילות השנתי הכללי שלה עומד על כ-29 מיליארד שקל. זוהי חברה איתנה ויציבה, עם תיק אשראי של יותר מ-5 מיליארד שקל, ודירוג אשראי של Aa3. כל אלה, יחד עם העובדה שהפניקס מחזיקה ב-49% מהחברה, מספקים גב כלכלי חזק ללקוחות – ואת הביטחון הדרוש להם בשירותי מימון לעסקים.

לפרטים נוספים לחצו כאן >>>

העסק זקוק לאשראי מהיר? בגמא פתרונות אשראי מהירים ופשוטים , צילום: שאטרסטוק העסק זקוק לאשראי מהיר? בגמא פתרונות אשראי מהירים ופשוטים | צילום: שאטרסטוק העסק זקוק לאשראי מהיר? בגמא פתרונות אשראי מהירים ופשוטים , צילום: שאטרסטוק

פקטורינג: הקדמת תשלומים כנגד חשבוניות

דרך נוספת לשפר את תזרים המזומנים של העסק היא שימוש בפקטורינג - הקדמת תשלומים כנגד חשבוניות. "אם עד כה היית רגילים לשוטף פלוס, מהיום אפשר גם אחרת. בשירות זה, אנחנו למעשה הופכים את החוב של הלקוח לעסק לתשלום מיידי", מסביר יוסי קריאף. בית העסק מספק ללקוח את המוצר, הלקוח מאשר את החשבונית וקבלת הסחורה ובמקום להמתין עד שהחשבונית תשולם ולהעיק על תזרים המזומנים של העסק, גמא מספקת לו מקדמה בגובה של עד 85% מימון כנגד החשבונית.

הלוואות גישור כנגד נדל"ן? פשוט וקל

פתרון נוסף לקבלת אשראי מיידי הינו הלוואות גישור כנגד נדל"ן. במידה ויש לעסק או לבעליו נכסים, כגון: נדל"ן מסחרי, נדל"ן פרטי מניב, קרקעות למגורים ומסחר ועוד, ניתן לקבל בגמא הלוואת גישור עסקית לכל מטרה לתקופה של עד 24 חודשים בסך מאות אלפי שקלים ועד מיליוני שקלים כנגד שיעבוד הנכס. זהו פתרון פשוט ומהיר לקבלת אשראי זמין לעסק בתנאים גמישים שיאפשרו לעסק לחזור למסלולו התקין ואף לנצל הזדמנויות עסקיות הקיימות דווקא בתקופה הנוכחית.

מימון יבוא: לקנות סחורה בלי לרוקן את חשבון הבנק

עסקים העוסקים בייבוא נאלצים לרוב לשלם במזומן לספק בחו"ל עבור רכישת סחורה, בעוד שאת התקבולים עבור הסחורה הם מקבלים רק כעבור כמה חודשים. מימון ייבוא בגמא הינו פתרון פשוט ויעיל עבורם. גמא מעניקה ליבואנים מימון לתקופה של עד 150 יום - פתרון שמאפשר להם לשלם לספקים בחו"ל על הסחורה, בלי לפגוע בפעילות השוטפת של העסק. 

לסיכום, מציינים בגמא, כי החברה מעניקה את כלל פתרונות המימון והשירותים הפיננסיים לעסקים במקום אחד, כגון: סליקת כרטיסי אשראי, ניכיון שוברי אשראי, התאמות כרטיסי אשראי, ניכיון שיקים, מימון ציוד ויבוא, פקטורינג, הלוואות ואשראי ומימון כנגד נדל"ן וקרקעות. מגוון הפתרונות מאפשרים לעסקים ולחברות לקבל מימון מהיר, בתהליך פשוט ובטוח בלי בירוקרטיה וסחבת, דבר שכל כך נחוץ כיום לעסקים על מנת לחזור למסלול העסקים התקין.

לפרטים נוספים על פתרונות אשראי לעסקים של גמא מקבוצת הפניקס, לחצו כאן >>>

 

נותן האשראי: גמא ניהול וסליקה בע"מ. מתן ההלוואה בפועל הינו בכפוף לשיקול דעתה של החברה ולוועדת אשראי. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות