אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Semperis גייסה 40 מיליון דולר צילום: semperis

חברת Semperis גייסה 40 מיליון דולר

הסבב הנוכחי מביא את סך ההון שהושקע בסטארט-אפ הסייבר הישראלי-אמריקאי ל-54 מיליון דולר

13.05.2020, 13:54 | הגר רבט
סטארט-אפ הסייבר הישראלי-אמריקאי סמפריס (Semperis) הודיע על גיוס של 40 מיליון דולר בסבב B אותו הובילה קרן אינסייט פרטנרס. בסבב לקחו חלק גם משקיעים קיימים, ביניהם Silvertech ,Maverick ventures. הסבב הנוכחי מביא את סך ההון שהושקע בחברה ל-54 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

את סמפריס הקימו ב-2013 מיקי ברזמן (מנכ״ל), גיא טברובסקי (CTO) ומתן ליברמן (סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל סניף החברה בתל אביב). החברה מתמחה בהגנה על תשתיות זהות ארגונית מסוג Active Directory - מדובר בחבילת כלי שירות לארגונים שפותחה על ידי מיקרוסופט ונמצאת בשימוש רחב. 

מהחברה עצמה נמסר כי היא עובדת עם סוכנויות ממשלתיות וחברות גלובליות להעצמת הגנת סייבר על שירותי תשתיות הזהות הארגוניות שלהם. 

טדי וורדי, שותף באינסייט המצטרף לצוות הדירקטורים בחברה מסר בעקבות הגיוס: "בכל התעשייה, חברות מתעוררות לעובדה כי מתקפות כופר יכולות פשוטו כמשמעו, לכבות את האורות ולסיים את העסק שלהם אם יכולת ההתאוששות אינה מהירה ומאובטחת. עם צפי שנזקים מתקיפות כאלה יגיעו לכ-20 מיליארד דולר עד 2021, סמפריס ממלאה פער עצום עבור ארגונים שאינם יכולים להרשות לעצמם השבתות ארוכות או שירות מוגבל״.

ימין למעלה- מתן ליברמן, ימין למטה - גיא טברובסקי ומשמאל למטה- מיקי ברזמן, צילום: semperis ימין למעלה- מתן ליברמן, ימין למטה - גיא טברובסקי ומשמאל למטה- מיקי ברזמן | צילום: semperis ימין למעלה- מתן ליברמן, ימין למטה - גיא טברובסקי ומשמאל למטה- מיקי ברזמן, צילום: semperis

מתן ליברמן, שמנהל את פעילות החברה בישראל מסר: ״החברה שמה לה למטרה לגייס מספר רב של עובדים בישראל בתקופה הקרובה, על מנת לענות על הצרכים המגוונים והביקוש המואץ בשוק הבינלאומי למוצרי החברה. חרף משבר הקורונה, איננו רואים האטה בביקושים. הפתרונות שאנו מספקים ללקוחות מהווים חלק מרכזי מאסטרטגיית הגנת הסייבר ויכולת ההתאוששות של ארגונים גדולים ברחבי העולם מהתקפות שאחרת עלולות לגרום לשיתוק עסקי מוחלט״.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות