אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש אישר את התוכנית להפעלת רשת ההלבשה התחתונה בוניטה דה מאס צילום: פייסבוק

פרסום ראשון

ביהמ"ש אישר את התוכנית להפעלת רשת ההלבשה התחתונה בוניטה דה מאס

הנאמנים של הרשת הודיעו לביהמ"ש כי מתכוונים להוציא אותה למכירה; לרשת 35 סניפים שחזרו לפעול עם פתיחת הקניונים לאור ההקלות במשבר הקורונה

13.05.2020, 14:19 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי מרכז אישר אתמול את תוכנית ההפעלה לרשת ההלבשה התחתונה בוניטה דה מאס שגיבשו נאמני הרשת, עו"ד יצחק יונגר ורו"ח יצחק עידן. הנאמנים ציינו בפני בית משפט, במסגרת דו"ח שהגישו כי בכוונתם לפעול למכירת הרשת כעסק חי. תוכנית ההפעלה שאושרה להפעלת הרשת היא לחודשים מאי עד יולי. חנויות הרשת חזרו לפעול בקניונים ב-7 במאי לאור ההקלות במשבר הקורונה.

קראו עוד בכלכליסט

סניף של רשת בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק סניף של רשת בוניטה דה מאס | צילום: פייסבוק סניף של רשת בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק

הנאמנים ציינו בפני בית המשפט כי "תוכנית ההפעלה מהווה תחזית בלבד של התקבולים הצפויים להתקבל בחנויות הרשת, אולם נוכח משבר קורונה קיימת אי ודאות גבוהה לגבי קיומן של הכנסות אלו, וזאת בין היתר, נוכח המצב הכלכלי במדינה, ההגבלות בקניונים, בתחבורה, בהתקהלות המותרת, אחוזי האבטלה הגבוהים ועוד. הנאמנים יעקבו אחר ההכנסות ויעדכנו את בית המשפט, ככל שתהיה חריגה משמעותית מהצפוי בתוכנית". לטענת הנאמנים מבחינה תזרימית, בתום תקופת ההפעלה צפוי עודף של כ- 1.5 מיליון שקל.

במרץ חשף כלכליסט כי רשת ההלבשה התחתונה "בוניטה דה מאס" שהעסיקה 150 עובדים הגישה לבית המשפט המחוזי בקשת הקפאת הליכים לצורך שיקומה הכלכלי. זאת לאחר שצברה חובות בסך כ-50 מיליון שקל. הבקשה הוגשה על ידי החברות ינית לנג'רי וימית ייבוא ושווק הלבשה תחתונה המפעילות את הרשת. במסגרת הבקשה ביקשה הרשת באמצעות עו"ד חובב ביטון ליישם הליך הבראה והסדר נושים.

עובדים ברשת המיוצגים על ידי עו"ד ליזה חדש נתנו הסכמתם להגשת הבקשה וסייעו במאמצי השיקום וההבראה של הרשת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות