אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סייברארק הישראלית רוכשת חברת סייבר אמריקאית ב-70 מיליון דולר צילום: סייברארק

סייברארק הישראלית רוכשת חברת סייבר אמריקאית ב-70 מיליון דולר

החברה הנרכשת - Idaptive - מפתחת פתרון גישה מרחוק מבוסס ענן ובינה מלאכותית; הטכנולוגיה של החברה תשולב במערכות של סייברארק ותחזק את פתרון הזיהוי וההתחברות המנוהל שהחברה מספקת כיום

13.05.2020, 15:07 | רפאל קאהאן

סייברארק הודיעה היום (ד') על רכישת חברת הסייבר האמריקאית Idaptive בסכום של כ-70 מיליון דולר במזומן. Idaptive מפתחת פתרון גישה מרחוק מבוסס ענן ובינה מלאכותית שתומך ב-Single Sign-On, כלומר התחברות עם אותנטיקציה בודדת למערכות שונות, ו-Multi-Factor Authentication, טכנולוגיה המאפשרת לזהות את המשתמש על ידי מספר פרמטרים שונים.

קראו עוד בכלכליסט

הטכנולוגיה של החברה תשולב במערכות של סייברארק ותחזק את פתרון הזיהוי וההתחברות המנוהל שהחברה מספקת כיום.

בניין סייברארק, צילום: פלי פלד בניין סייברארק | צילום: פלי פלד בניין סייברארק, צילום: פלי פלד

הפתרון החדש יאפשר לסייברארק לחזק את היכולות שלה בסביבות ענן היברידיות ומשולבות, שבהן ישנו שילוב של מערכי מחשוב ענן פרטי וציבורי וכן של ספקים שונים. כך במקום להתחבר לכל מערכת בנפרד, ניתן יהיה לאפשר חיבור מאובטח דרך כניסה בודדת, וכך לחבר את המשתמשים לכל המערכות באופן שקוף וללא צורך בכניסה ייחודית לכל אחת.

Idaptive פועלת בתחום זה שהוא חדש יחסית שנקרא Identity as a Service או IDaaS. מדובר בתחום חדש יחסית שצבר תאוצה רבה בשנה האחרונה. על פי נתונים של חברת Markets&Markets, היקפו עמד על כ-2.5 מיליארד דולר בשנה שעברה והוא צפוי לצמוח להיקף של כ-6.5 מיליארד דולר ב-2024 עם קצב גידול ממוצע של כ-21% בשנה. זהו שוק רווי במתחרים כגון IBM, גוגל, CA, OneLogin, אורקל סיילספורס, ג'מלטו ואחרות.

המהלך הוכרז כמעט במקביל לדו"ח הרבעון הראשון של סייברארק ובו החברה דיווחה על ירידה ברווח הנקי וכן ירידה ברווח התפעולי. בנוסף החברה דיווחה על ירידה בצפי ההכנסות, תוצאה של משבר הקורונה המתמשך בארה"ב, ועל ביטול הערכותיה לשנת 2020. עם זאת החברה גם דיווחה על עלייה בהכנסות שהגיעו לכ-106.8 מיליון דולר, 11% יותר מאשר ברבעון המקביל אשתקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות