אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוקטרין סקיוריטי הישראלית נרכשת על ידי VMware צילום: גטי אימג'ס

אוקטרין סקיוריטי הישראלית נרכשת על ידי VMware

סכום הרכישה לא ידוע בשלב זה, אך על פי הערכות היקפו כנראה לא גדול מכמה עשרות מיליוני דולרים. אוקטרין, שהוקמה בשנת 2017 על ידי שמר שוורץ, חיים הלמן ועדי אשכנזי, מפתחת פלטפורמת אבטחה לאפליקציות מבוססות Kubernetes, ועד כה סגרה סבב גיוס בודד בו השתתפו הקרנות בטרי, אקסל, סורנסון וליברטי

13.05.2020, 17:12 | רפאל קאהאן

חברת VMware הודיעה היום (ד') על רכישת הסטארט-אפ הישראלי אוקטרין סקיוריטי, עבור 8 מיליון דולר. על פי ההכרזה של הרוכשת, שבוצעה במסגרת כנס הסייבר שלה Connect 2020 שנערך היום, אוקטרין מפתחת פלטפורמת אבטחה לאפליקציות מבוססות Kubernetes.

קראו עוד בכלכליסט

אוקטרין הוקמה על ידי שמר שוורץ המנכ''ל, חיים הלמן סמנכ''ל הטכנולוגיות ועדי אשכנזי סמנכ''ל מו''פ. החברה הוקמה ב-2017, ועד כה סגרה סבב גיוס בודד בו השתתפו הקרנות בטרי, אקסל, סורנסון וליברטי. סכום הגיוס לא נמסר בזמנו.

לאוקטרין כ-15 עובדים במשרדים בתל אביב ובסן פרנסיסקו והם יועברו למרכז הפיתוח VMware בישראל. על פי ההכרזה של VMware, הטכנולוגיה של החברה תשולב בפלטפורמת התוכנה שלה ותשמש לאבטחה של סביבות פיתוח מבוססות Kubernetes.
פטריק גלסינגר מנכ"ל VMware, צילום: גטי אימג פטריק גלסינגר מנכ"ל VMware | צילום: גטי אימג'ס פטריק גלסינגר מנכ"ל VMware, צילום: גטי אימג

שמר שוורץ שימש בעברו כמייסד משותף של Eatwith, ולפני כן היה מייסד משותף במיזם האחסון הישראלי XIV שנרכש על ידי IBM ב-2011. חיים הלמן שימש גם הוא כמייסד משותף ב-XIV, ועדי אשכנזי היה בעברו ממייסדי אפליקציית הצילום MyRoll שנרכשה בידי AVG ב-2015.

פטריק מורלי, מנכ"ל וסגן נשיא בכיר ב-VMware אמר כי "רכישת אוקטרין תאפשר לנו להמשיך בהרחבת אסטרטגיית האבטחה הפנימית שלנו לעבר סביבות קונטיינרים ו-Kubernetes. זאת באמצעות שילוב הטכנולוגיה של החברה בענן Carbon Black של VMware", מסר פטריק מורלי, מנכ"ל וסגן נשיא בכיר ב-VMware.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות