אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמה תקופת הוויתור: הראל ויזל יחזור לקבל שכר צילום: דימה טליאנסקי

תמה תקופת הוויתור: הראל ויזל יחזור לקבל שכר

מנכ"ל פוקס שלא משך שכר במשך חודשיים, יחזור לקבל את התגמול כרגיל החל ממחר - כאשר הרשת מתחילה לחזור לפעילות בהדרגה; "המנכ"ל המשיך בכל תקופת הויתור לעבוד במשרה מלאה ולהקדיש את זמנו להשלכות על פעילות הקבוצה"; גם יו"ר הדירקטוריון אברהם זלדמן, שלא קיבל תגמול מאז ה-15 במרץ, יחזור לקבל שכר

14.05.2020, 19:10 | אורנה יפת
בכירי קבוצת פוקסחוזרים למשוך שכר, לאחר שוויתרו על שכרם בתקופת משבר הקורונה - ממחצית חודש מרץ. החל ממחר (ו'), מנכ"ל החברה הראל ויזל, ויו"ר הדירקטוריון אברהם זלדמן יחזרו לקבל תגמול עבור עבודתם, לאור פתיחת החנויות וחזרתה המדורגת של החברה לפעילות. עלות שכרו של ויזל עמדה בשנת 2019 על 7.6 מיליון שקל. אברהם זלדמן קיבל מהחברה 360 אלף שקל כדמי ייעוץ.

קראו עוד בכלכליסט

ב-15 במרץ נסגרו חנויות קבוצת פוקס בהתאם הוראת הממשלה לסגור את חנויות האופנה בכל מרכזי המסחר וברחובות. פוקס הוציאה לחל"ת 8,500 עובדים בקבוצה והמטה עבד באופן מצומצם. החל מה-28 באפריל חנויות הקבוצה ברחוב ובמרכזים מסחריים חזרו לפעילות בהדרגה, והחל מה 7 במאי גם חנויות הקבוצה בקניונים חזרו לפעילות, אם כי בהדרגה ולא במלוא שעות העבודה.

החברה מדווחת על חזרה לשגרה "בהתאם להקלות אשר הוצגו על ידי הממשלה בדבר חזרה הדרגתית של המשק לשגרה, אשר אפשרו תחילה פתיחה של חנויות הקבוצה ברחוב ובמרכזים מסחריים ולאחר מכן בקניונים, בכפוף לעמידה בהנחיות ובמגבלות שהוטלו להבטחת בריאות הציבור, בין היתר ביחס לכמות עובדים ולקוחות".

מה-28 באפריל החלה פוקס להחזיר עובדים לעבודה, אך עדיין לא השיבה את כל העובדים לעבודה סדירה. על פי נתוני הלמ"ס בכלל רשתות המסחר עדיין שליש מהעובדים נמצאים בחל"ת.

החברה מציינת כי "מנכ"ל החברה, אשר ויתר על מלוא שכרו בתקופה החל מיום 15 במרץ 2020 - והמשיך בכל התקופה האמורה לעבוד במשרה מלאה ולהקדיש את כל זמנו ומרצו לטיפול וקידום כלל הסוגיות הנוגעות להשלכות על פעילות הקבוצה - עדכן כי החל מיום 15 במאי 2020  יחזור לקבל את שכרו. כמו כן, יו"ר הדירקטוריון, אשר ויתר מיוזמתו על התגמול לו הוא זכאי החל מיום ה-15 במרץ, יחזור לקבל את התגמול". 

הראל ויזל , צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל | צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל , צילום: דימה טליאנסקי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות