אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל פותחת מחדש את סניפיה בארצות הברית

אפל פותחת מחדש את סניפיה בארצות הברית

לאחר שסגרה בחודש מרץ את כלל החנויות מחוץ לסין בשל נגיף הקורונה, קרוב ל-100 סניפים של חברת הטכנולוגיה כבר שבו לפעילות. אפל אף הצהירה כי בכוונתה להקים 25 סניפים חדשים בשבע מדינות נוספות

18.05.2020, 11:33 | שירות כלכליסט

באמצע חודש מרץ סגרה אפל את כל חנויותיה מחוץ לסין "עד להודעה חדשה". זה היה מהלך גורף אך הכרחי בעולם שעומד בפני מגפה שמתפשטת במהירות. בהצהרה שפורסמה היום עם הכותרת "ללקוחותינו", סגנית הנשיא לתחום הקמעונאות של החברה דיירדרה אובראיין רמזה לגבי תכניותיה של החברה לפתיחה מחדש של חנויותיה.

קראו עוד בכלכליסט

קרוב ל-100 חנויות של המותג כבר חזרו לפעילות על פי אובראיין – אם כי אלה שנפתחו נראות מעט אחרת לאור מגבלות הריחוק החברתי שנועדו למנוע התפרצות מחודשת של הוירוס. "בכל חנות אנחנו מתמקדים במספר מבקרים מוגבל והרבה מרחב ביניהם, ומחדשים את המיקוד שלנו בשירות אישי, אחד על אחד, ב-Genius Bar ובחנות בכלל", היא כתבה.

חנות אפל בניו יורק חנות אפל בניו יורק חנות אפל בניו יורק

דובר של החברה הוסיף: "בשבוע הבא נמשיך את הפתיחה מחדש הזהירה וההדרגתית של חנויותינו בארה"ב, ונוסיף יותר מ-25 חנויות בשבע מדינות. בעודנו מודעים לקוצר הרוח של לקוחותינו לראות את החנות המקומית שלהם נפתחת, המחויבות שלנו היא לפתוח אותן רק כשאנחנו בטוחים שאינן מהוות סיכון. אנחנו מתגעגעים ללקוחותינו ומצפים לראות אותם שוב בקרוב".

סניפי אפל שנפתחו בסין, צילום: רויטרס סניפי אפל שנפתחו בסין | צילום: רויטרס סניפי אפל שנפתחו בסין, צילום: רויטרס

מסכות מגן יהיו חובה עבור העובדים והמבקרים בחנויות, ובכניסה אליהן יצטרכו הלקוחות לעבור מדידת חום ולענות על שאלות באשר למצבם הבריאותי. אפל התקינה גם נהלי ניקוי יסודיים יותר לכל המשטחים שבחנויות, וכן למוצרי התצוגה וההדגמה. בנוסף הוסיפה החברה שירות איסוף ומסירה עבור לקוחות שמעדיפים להימנע בכלל משהייה בקרבת אנשים אחרים.

באשר לכל אחד מהסניפים אמרה אפל שהיא מנטרת את התנאים והוראות רשויות הבריאות בסביבת כל אחת מחנויותיה, על מנת לקבוע מסגרת זמן לפתיחתה. אובראיין הוסיפה שקיים סיכוי שחלק מהחנויות ייסגרו שוב, בהינתן הסיכוי המתממש במקומות מסוימים לגל שני של המגפה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות