אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברימאג מתמודדת עם השלכות הקורונה: מנהלים בכירים ויתרו על חלק מהתגמול המגיע להם צילום: אסף לב

ברימאג מתמודדת עם השלכות הקורונה: מנהלים בכירים ויתרו על חלק מהתגמול המגיע להם

מנכ"ל החברה פיני כהן ויתר על 21 ימי החופשה, זאת לצד בעל השליטה שאול זילברשטיין שוויתר על 70% מגובה דמי הניהול עבור חודש אפריל. כמו כן, מנהלים בכירים נוספים ויתרו על ימי חופשה

18.05.2020, 16:26 | נורית קדוש

ברימאג ממשיכה בהיערכות להתמודדות עם המשבר הכלכלי הצפוי בעקבות הקורונה. בעל השליטה בחברה שאול זילברשטיין, ויתר על 70% מגובה דמי הניהול המגיעים לו, עבור חודש אפריל. עלות שכרו של זילברשטיין עמדה ב-2019 על 1.655 מיליון שקל. הסכום מורכב מדמי ניהול בגובה 1.447 מיליון שקל ו-208 אלף שקל מענק שנתי. במקביל, ויתר מנכ״ל החברה פיני כהן על 21 ימי חופשה המגיעים לו, לצד ויתור על 17 ימי חופשה לכל אחד ממספר מנהלים בכירים בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

שאול זילברשטיין , צילום: אסף לב שאול זילברשטיין | צילום: אסף לב שאול זילברשטיין , צילום: אסף לב

הויתור על חלק מהתגמול, נרשם בהמשך לכך שהחברה פנתה בשבוע שעבר, לקבלת הלוואות בערבות מדינה בגובה 17.3 מיליון שקל. זאת לצורך מימון פעילותן השוטפת. ההלוואות במודל החזר של 36 תשלומים בפריסה, כשקרן ההלוואה תוחזר ב- 24 תשלומים, החל מתום השנה הראשונה ללקיחתה. בשנה הראשונה, תוחזר ההלוואה על ידי המדינה. קרן ההלוואה תישא ריבית שנתית בגובה פריים +1.5%.

ברקע הדברים, כבר בתחילת חודש פברואר 2020 יישמה החברה תוכנית מדורגת להתמודדות עם השפעות הנגיף, כך שיתאפשר לה, ככל הניתן, להמשיך במכירת מוצרי חשמל ובאספקת שירותים ללקוחותיה. התוכנית כוללת, בין היתר, בחינת יכולת אספקה של מוצרים, עדכון הזמנות, ניתוב, משלוחים, צמצום כח האדם, מוכנות של מרבית כח האדם הנותר לעבודה מרחוק, וצמצום הוצאות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות