אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האקזיט של פורסקאוט מתעכב והמניה בוול סטריט צוללת

האקזיט של פורסקאוט מתעכב והמניה בוול סטריט צוללת

רכישת חברת פורסקאוט (Forescout) מתעכבת ולא תושלם השבוע, כך לפי הודעה של החברה שיצאה היום. בינתיים, מניית פורסקאוט בנאסד"ק צונחת ב-19%

18.05.2020, 16:59 | הגר רבט

רכישת חברת פורסקאוט (Forescout) מתעכבת ולא תושלם השבוע, כך לפי הודעה של החברה שפורסמה היום (ב'). בינתיים, מניית פורסקאוט בנאסד"ק צונחת ב-19%. מאז הרכישה, בפברואר, ועד אתמול, עלתה מניית פורסקאוט ב-5.5%.

קראו עוד בכלכליסט

בפברואר השנה פורסם שחברת הסייבר ישראלית-אמריקאית פורסקאוט שנסחרת בנאדסק נרכשה על ידי קרן הפרייבט אקוויטי Advent International ב-1.9 מיליארד דולר במזומן. לרכישה הצטרפה קרן ההשקעות קרוס פוינט מעמק הסיליקון.

בהודעה מטעם פורסקאוט שפורסמה מוקדם יותר היום נכתב כי Advent הודיעה שלא תשלים את הרכישה ב-18 למאי כמתוכנן. פורסקאוט ואדוונט מנהלות היום מו״מ לגבי מועד השלמת העסקה ותנאיה. המשמעות האפשרית של הודעה זו היא שאם תושלם העסקה, לא יהיה זה בתנאים הנוכחיים.  

מנכ"ל פורסקאוט מייקל דסיזאר מנכ"ל פורסקאוט מייקל דסיזאר מנכ"ל פורסקאוט מייקל דסיזאר

״מדובר בתקופה של חוסר וודאות לכולם״, מסר מנכ"ל פורסקאוט, מייקל דה-סזארה, ״עסקים וקהילות ברחבי העולם מנווטים בין האתגרים שיצרה הקורונה. אנחנו ממשיכים להאמין כי אדוונט היא הפרטנר הנכון עבורינו ואנו נותרים מחוייבים לעסקה בטווח הקצר.

מוקדם יותר החודש פורסם שאנשי חברת Spruce Point Capital האשימו את פורסקאוט בכך שהפרה את תנאי העסקה עם הצגת תוצאות חלשות מדי לרבעון הראשון.

פורסקאוט מתמחה במערכות לבקרת הגישה של כלל המכשירים שמחוברים לרשת תקשורת ארגונית. היא נוסדה בשנת 2000 בידי שלושה יזמים: פרופ' חזי ישורון מהפקולטה למדעי המחשב באוניברסיטת תל־אביב, המכהן כיו"ר החברה; עודד קומאי, המכהן כסמנכ"ל טכנולוגיות; ודורון שקמוני. מנכ"ל החברה הוא מייקל דה-סזארה, ומטה החברה ממוקם בארה"ב. החברה מעסיקה כ-1,100 עובדים מתוכם כ-250 בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות