אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלתא איירליינס תחדש את טיסותיה לישראל בתחילת יוני צילום: getty

דלתא איירליינס תחדש את טיסותיה לישראל בתחילת יוני

החברה האמריקאית מצטרפת למספר חברות תעופה גדולות שכבר הודיעו לאחרונה על חזרה לישראל. ב-3 לחודש צפויה להמריא טיסה ראשונה מניו יורק לת"א; בהמשך תפעיל דלתא ארבע טיסות שבועיות במטוס איירבוס 330A, שימריאו מתל אביב בשעות הלילה במוצאי שבת ובימי ראשון, שני וחמישי

19.05.2020, 10:57 | תומר הדר

דלתא איירליינס האמריקאית תחדש את טיסותיה לישראל ב-3 ביוני, בטיסה שתצא מניו יורק לתל אביב; ב-6 ביוני תצא טיסה ראשונה מתל אביב לניו יורק. כך, החל מהחודש הבא, תפעיל דלתא ארבע טיסות שבועיות במטוס איירבוס 330A, שימריאו מתל אביב בשעות הלילה במוצאי שבת, בימי ראשון, בימי שני ובימי חמישי.

קראו עוד בכלכליסט

 , צילום: getty צילום: getty  , צילום: getty

בדומה לחברות רבות, גם דלתא תבצע חיטוי של המטוסים לפני המראות ותבצע חסימות של מושבים כדי להבטיח מרחק נאות לישיבה של נוסעים זה מזה. המחיר, כמובן: ניתן להעלות פחות נוסעים לכל טיסה. במקביל יעטו הצוותים והנוסעים מסיכות פנים במשך כל הטיסה, משימה שעשויה לא להיות פשוטה בהתחשב בעובדה שמדובר בטיסה טראנס אטלנטית.

בכך מצטרפת דלתא למספר חברות תעופה גדולות שהודיעו בשבועות האחרונים על חזרה לישראל: בתחילת יוני צפויה לופטהנזה הגרמנית לשוב גם היא לישראל, עם שש טיסות שבועיות. יצוין כי כיום קיימת חובת בידוד בת שבועיים לישראלים השבים מחו"ל - ואילו כניסת זרים עדיין אסורה. מטבע הדברים, חברות התעופה אשר שבות לישראל מתנות ברובן המכריע את חזרתן המסודרת לטיסות ברגולציה, כלומר בהסרת המגבלות הללו, מה שיתרחש ככל הנראה תוך שבועות ספורים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות