אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גל החילופים בסלקום בעיצומו: סמנכ"ל הכספים שלומי פרילינג עובר לפז צילום: סיון פרג'

גל החילופים בסלקום בעיצומו: סמנכ"ל הכספים שלומי פרילינג עובר לפז

ישמש כסמנכ"ל הכספים והפיתוח העסקי של פז, המנוהלת על ידי ניר שטרן, מנכ"ל סלקום הקודם; העזיבה של פרילינג מצטרפת לעזיבות האחרונות של שלושה סמנכ"לים נוספים מאז מונה אבי גבאי למנכ"ל

20.05.2020, 12:07 | אביאור אבו

סמנכ"ל הכספים של סלקום, שלומי פרילינג, עובר לשמש כסמנכ"ל הכספים והפיתוח העסקי של פז, המנוהלת על ידי ניר שטרן, מנכ"ל סלקום הקודם. טרם הוחלט על מחליף לפרילינג.

קראו עוד בכלכליסט

פרילינג הודיע היום (ד') לדירקטוריון ולמנכ"ל סלקום, אבי גבאי, על רצונו לסיים את תפקידו לאחר שבע שנות כהונה. בתקופתו נכנסה החברה לתחום הטלוויזיה, החלה לפרוס סיבים אופטיים, התקשרה בהסכמי שיתוף רשתות עם גולן טלקום ואקספון, רכשה את השליטה ב-IBC ועוד. בתפקידו, פרילינג הוביל בין היתר גיוסי אג"ח, שחלוף סדרות אג"ח, גיוס חוב פרטי, הרחבה עתידית של סדרות והנפקת הון.

שלומי פרילינג, סמנכ"ל סלקום הפורש, צילום: סיון פרג שלומי פרילינג, סמנכ"ל סלקום הפורש | צילום: סיון פרג' שלומי פרילינג, סמנכ"ל סלקום הפורש, צילום: סיון פרג

העזיבה של פרילינג מצטרפת לעזיבה מיום א' של עמוס מאור, שהיה סמנכ"ל השירות והמכירות, וכפי שנחשף בכלכליסט, גבאי מינה עצמו למחליפו. מאז מונה למנכ"ל סלקום בינואר, גבאי ביצע שורה של שינויים בתפקידים בכירים - במקום סמנכ"ל ההנדסה רון שבילי, מונה יניב קוריאט. את סמנכ"ל שיווק, טלוויזיה ותוכן רפי שאולי, החליפה עטרה ליטבק שחם, המשמשת גם כסמנכ"לית מצוינות ומובילת חדשנות. כמו כן, גבאי הוסיף לאחרונה תקן חדש, סמנכ"ל מערכות מידע, ומינה את ויקטור מלכה לתפקיד. בנוסף, בשבוע שעבר פרשה ראש מערך תקשורת ודוברות, גלית טוכטרמן גלזר, שהייתה גם היא חברת הנהלה.

גבאי מסר: "אני מודה לשלומי על תרומתו המובהקת בכל היבטי הפעילות של החברה והפיכתה ממפעילת הסלולר הגדולה בישראל לקבוצת תקשורת חזקה".

פרילינג: מודה לגבאי ולדירקטוריון החברה על ההזדמנות שניתנה לי ועל האמון והתמיכה לאורך כל השנים. הייתה לי זכות גדולה לעבוד לצד אנשים מצוינים וחובה גדולה עוד יותר להיות בצוות ההובלה של אלפי עובדים ומנהלים, מוכשרים וטובים כל כך, בתקופה בה שוק התקשורת ידע שינויים רבים. האמון שניתן לי אינו מובן מאליו ואני מוצא לנכון להודות על כך ולהמשיך לאתגרים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות