אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר בוחנת אפשרות לחסום צייצנים מלהגיב לכם צילום: גטי אימג'ס

טוויטר בוחנת אפשרות לחסום צייצנים מלהגיב לכם

הסוף למריבות בטוויטר? החברה בוחנת פיצ'ר שיאפשר להחליט מי יכול לענות לציוץ ומי לא על ידי הגדרה מראש, בדומה להגדרות הצפייה בפוסטים בפייסבוק

21.05.2020, 12:11 | רפאל קאהאן
טוויטר בוחנת פיצ'ר חדש במסגרתו יוכל צייצן לבחור מי יכול לענות לפרסום שלו ברשת החברתית. על פי פוסט של החברה בבלוג שלה, מדובר בהגדרה שמאפשרת להגביל את המענה לציוצים. היישום פשוט, המשתמש מקיש על אייקון כפפה שיופיע במסך העריכה והכתיבה, ושם יועבר לחלון "מי יכול לענות לי?"; זו הגדרה שמזכירה מאוד את חלונית הבחירה של פייסבוק בהגדרת הצפייה בפוסטים.

קראו עוד בכלכליסט

טוויטר מספקת גם מגבלה של שלוש קטגוריות אפשריות למענה לציוץ. הראשונה היא כולם, השנייה היא רק צייצנים אחריהם אתם עוקבים והשלישית היא צייצנים שהזכרתם את שמם (על ידי סימון @ בטוויטר). כל מי שלא יכול לענות יראה שהאפשרות למענה מטושטשת באפור. חשוב לציין שהם כן יוכלו לראות, לשתף או לסמן לייק לציוץ.

טוויטר , צילום: AP טוויטר | צילום: AP טוויטר , צילום: AP

התכונה החדשה מוגבלת כעת לקבוצה קטנה של נסיינים, ועדיין לא בטוח שטוויטר תשיק אותה. אך הסיכוי שהיא תוותר על הכלי הזה שמאפשר להגביל את גובה הלהבות בשיחות בפלטפורמה כנראה קטן מאוד. טוויטר ידועה כזירה לוחמנית במיוחד בה חופש הביטוי הנרחב יחסית לפייסבוק מאפשר ללא מעט התבטאויות על סף הלא ראוי להתפרסם.

טוויטר מוסיפה לאחרונה פיצ'רים רבים שמאפשרים לנהל את השיח ולמנוע את הגלישה לתגובות מוגזמות. בין היתר היא הוסיפה לאחרונה את האפשרות למנוע תצוגה של ציוצים ממשתמשים מסוימים באופן סלקטיבי. אך למרות זאת זה עדיין לא מונע מהציוץ להתפרסם - גם אם אתם לא רואים אותו. במקרה הנוכחי, מי שלא עונה לקטגוריה הנבחרת לא יוכל להגיב כלל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות