אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטוס עם 107 נוסעים התרסק בפקיסטאן; הערכה: אין ניצולים צילום: AFP

מטוס עם 107 נוסעים התרסק בפקיסטאן; הערכה: אין ניצולים

מטוס עם 99 נוסעים ו-8 אנשי צוות התרסק סמוך לעיר קראצ'י בדרום פקיסטאן. ההתרסקות היתה באזור מיושב, מה שמעלה חשש שגם תושבים נפגעו. לפי עדי ראייה המטוס, שהמריא מהעיר הפקיסטאנית לאהור, ניסה לנחות כמה פעמים לפני שהתרסק סמוך לשדה התעופה

22.05.2020, 15:27 | ynet
מטוס עם 99 נוסעים ושמונה אנשי צוות התרסק בפקיסטאן, סמוך לעיר קראצ'י שבדרום המדינה. ראש העיר קראצ'י אמר שההערכה היא שאף אחד מהם לא שרד את ההתרסקות.

קראו עוד בכלכליסט

המטוס המריא מהעיר לאהור במזרח פקיסטאן. עדי ראייה סיפרו שהמטוס, מסוג איירבוס A320, ניסה לנחות כמה פעמים לפני שהתרסק סמוך לשדה התעופה הבינלאומי ג'ינה. המטוס, בן 15 שנה, שייך לחברת התעופה הלאומית של פקיסטאן. הוא נבדק לאחרונה בנובמבר 2019. ב-28 באפריל המהנדס הראשי של חברת התעופה אישר שהמטוס עומד בכל הסטנדרטים.

לפי הדיווחים ההתרסקות הייתה באזור מיושב, מה שמעלה חשש שגם תושבים נפגעו בהתרסקות. בשידורי תחנת טלוויזיה מקומית נראה קהל גדול ליד האמבולנסים שמנסים להגיע לזירת ההתרסקות. צבא פקיסטאן מסר שכוחות החירום מיהרו להגיע למקום.

דובר חברת התעופה הפקיסטנית אמר אחרי ההתרסקות: "בפעם האחרונה ששמענו מהטייס הוא אמר שיש בעיה טכנית. זה אירוע טרגי מאוד". בכיר במנהל התעופה המקומי אמר לרויטרס שנראה שהגלגלים של המטוס לא נפתחו כתוצאה מתקלה טכנית לקראת הנחיתה, אך מוקדם מדי לקבוע את נסיבות ההתרסקות.

 , צילום: EPA צילום: EPA  , צילום: EPA

זירת ההתרסקות, צילום: AFP זירת ההתרסקות | צילום: AFP זירת ההתרסקות, צילום: AFP

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות