אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ב-NBA מקווים לחזור לשחק ביולי - ב"אתר אחד למשחקים, אימונים ואירוח" צילום: רויטרס

ב-NBA מקווים לחזור לשחק ביולי - ב"אתר אחד למשחקים, אימונים ואירוח"

בליגת הכדורסל האמריקאית פרסמה הצהרה בטוויטר לפיה הכוונה היא לקיים את המשחקים במתחם ESPN באורלנדו, שיאפשר לקבוצות ולשחקנים להימנע מטיסות ושהות בבתי מלון; ליגת ה-NBA הפסיקה את המשחקים בשל משבר הקורונה החל ממרץ והחלה כבר במגעים עם דיסני, שותפת המדיה שלה, לשם ביצוע התוכנית

25.05.2020, 15:26 | שירות כלכליסט

בליגת הכדורסל האמריקאית, ה-NBA מקווים לחזור לשחק ביולי. על פי הודעה שפרסמו בחשבון הטוויטר, הכוונה היא להחזיר את הליגה אז כשכל המשחקים יתקיימו במתחם ESPN באורלנדו, שישמש כ"אתר אחד למשחקים, אימונים ואירוח", נכתב בהצהרה. ליגת הכדורסל הופסקה מאז חודש מרץ, בשל התפרצות הקורונה.

קראו עוד בכלכליסט

סידור זה יאפשר לקבוצות ולשחקנים להימנע מטיסות ושהות בבתי מלון. לשם כך, הליגה החלה כבר במגעים עם דיסני, שותפת המדיה שלה. ESPN היא בבעלות דיסני. ביחד עם ענקית התקשורת האמריקאית טרנר ספורטס, דיסני משלמת ל-NBA בסביבות 2.6 מיליארד דולר בשנה עבור זכויות המדיה.

טורונטו ראפטורס נגד גולדן סטייט בגמר האן.בי.איי, צילום: רויטרס טורונטו ראפטורס נגד גולדן סטייט בגמר האן.בי.איי | צילום: רויטרס טורונטו ראפטורס נגד גולדן סטייט בגמר האן.בי.איי, צילום: רויטרס

מארק לסרי, הבעלים של קבוצת מילוואקי באקס מסר לאתר CNBC כי מועצת המושלים של הליגה תקיים ביום שישי שיחת וידיאו שבה ידונו בחזרת המשחקים. "אני מקווה שנשיג משהו, בתקווה בתוך 6-8 שבועות נחזור לשחק", אמר. מהליגה נמסר עוד כי יעבדו בצמידות עם גורמי הבריאות כדי לגבש "הנחיות מקיפות לוודא את קיומו של פרוטוקול רפואי הולם ואמצעי הגנה".

עם זאת, כוכב יוסטון רוקטס, ג'יימס הרדן אמר כי הוא יהיה מעוניין לשוב למגרשים רק "כשהכל יירגע עד למינימום". "אני רוצה להיות מוגן. אני רוצה שזה יהווה בידור לאוהדים ולשחקנים לחזור לשם ולהתחרות", הסביר. "ברגע שהכל יסתדר, אני מוכן לחזור. אני חושב שמרבית השחקנים מרגישים כמוני".

ה-NBA הייתה ליגת הספורט הגדולה הראשונה בארה"ב שהודיעה על הפסקת הפעילות שלה לנוכח הקורונה, כבר ב-11 במרץ. מוקדם יותר החודש ניתן לקבוצות אישור לפתוח מחדש את מרכזי האימונים במדינות שבהן הקלו את הגבלות הסגר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות