אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מליסרון מוכרת את קניון לב אשדוד ב-240 מיליון שקל צילום: רותם לוי

בלעדי לכלכליסט

מליסרון מוכרת את קניון לב אשדוד ב-240 מיליון שקל

הרוכשת היא חברת יחד הבונים מאשדוד; הקניון מיועד להריסה, ובמקומו ייבנו ארבע מגדלים, שיכללו 500 יח"ד ו-12 אלף מ"ר שטחי מסחר; בשנים האחרונות חלה ירידה דרמטית בהכנסות של 100 החנויות הפועלות בו

26.05.2020, 21:55 | גולן חזני

מליסרון שבשליטת ליאורה עופר מוכרת את קניון לב אשדוד. לכלכליסט נודע כי החברה חתמה היום (ג') על מכירת הקניון שמיועד להריסה תמורת 240 מיליון שקל. הרוכשת היא חברת יחד הבונים מאשדוד, שאחד מבעליה הוא איציק חדד. 

קראו עוד בכלכליסט

הקניון, הממוקם בלב העיר והוקם לפני 25 שנה, מיועד להריסה. במקומו אמורים להיבנות ארבעה מגדלי מגורים. אלה יכללו עפ"י התוכנית 12 אלף מ"ר שטחי מסחר ו-550 יח"ד.

לב אשדוד הוא למעשה הקניון הוותיק בעיר, אבל בשנים האחרונות חלה ירידה דרמטית בהכנסות של 100 החנויות שפועלות בו. החנויות הבולטות בו הן של המשביר לצרכן ורשת הפארמה Be, אולם רוב החנויות אינן רווחיות.

הטריגר המרכזי לירידה במעמדו של הקניון היה פתיחת מתחם ביג פאשן בכניסה הדרומית לעיר.

התוכנית להרוס את הקניון ולהקים במקומו מגדלי מגורים הובלה עוד בתקופתו של המנכ"ל הקודם של מליסרון, אבי לוי. את המכירה הוביל המנכ"ל הנוכחי אופיר שריד שהחליף את לוי.

 

 

אופיר שריד מנכ"ל מליסרון, צילום סיון פרג אופיר שריד מנכ"ל מליסרון | צילום סיון פרג' אופיר שריד מנכ"ל מליסרון, צילום סיון פרג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות