אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שאול נאוי פורש מתפקיד המנכ"ל: "רוצה לישון בלי לחלום על התחייבות של הלקוח"  צילום: עמית שעל

שאול נאוי פורש מתפקיד המנכ"ל: "רוצה לישון בלי לחלום על התחייבות של הלקוח"

שאול נאוי, המנכ"ל המשותף בחברת האשראי החוץ בנקאי האחים נאוי, יעזוב את התפקיד עוד חצי שנה; שאול מכר לאחיו דורי את אחזקותיו בחברה, נתח של 17.4%, לפי שווי של 10.69 שקלים למניה - הנחה של 24.6% על מחיר השוק

26.05.2020, 21:57 | צלי גרינברג
לאחר 37 שנה בניהול המשותף של חברת האשראי החוץ בנקאי קבוצת האחים נאוי, החברה מדווחת הערב (ג') כי שאול נאוי, אחד מבעלי השליטה (17.44%) והמנכ"ל המשותף של החברה, יפרוש בעוד כחצי שנה מתפקידו.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע, כי שאול מכר את אחזקותיו בחברה לאחיו דורי תמורת 60 מיליון שקל, לפי שווי של 10.69 שקל למניה – הנחה של 24.6% על מחיר המניה בנעילה המסחר היום, שעמד על 14.19 שקל למניה.

שאול נאוי, מנכ"ל משותף בקבוצת האחים נאוי, אמר לכלכליסט: "אני עוסק בתחום כבר קרוב ל-40 שנה, ועסקתי בו בהצלחה ותוך פריצת דרך עם כניסת חברת אשראי חוץ בנקאי ראשונה לבורסה לניירות ערך. העבודה בתחום קשה ומלאת מתחים, ואני רוצה ללכת לישון בלילה בלי לחלום על אובליגו (סך התחייבות של הלקוח). עכשיו הגיע הזמן שאעשה קצת לעצמי, אראה איך הרחוב שלי נראה ב-14:00 בצהריים, ואטייל קצת במקומות העבר. אני ודורי שותפים כבר מ-1978, אז עסקנו יחד בעסקי טקסטיל, ומ-1983 חברנו יחד לתחום האשראי החוץ בנקאי. אני ממשיך ללוות החברה בששת החודשים הקרובים, משאיר אותה במצב מצוין, ומאחל לה בהצלחה".

זהו מהלך מפתיע שיוצא מהאחים נאוי תוך זמן קצר: לפני כשבועיים (ב-11 במאי) הודיעה החברה שדורי נאוי, המכהן יחד עם אחיו שאול כמנכ"ל משותף ובעל שליטה (17.44%), מתכוון להעתיק את מקום מגוריו למיאמי שבפלורידה במהלך אוגוסט 2020., ומשם להמשיך לתת לחברה שירותי ניהול.

יו"ר נאוי הוא אפי אברהם שמונה לפני חצי שנה לתפקיד אחרי שאנטרופי המליצה שלא לאשר לשאול נאוי לכהן הן כיו"ר והן כמנכ"ל. שני האחים מעוניינים מזה זמן להוריד פרופיל ולהעביר את המושכות לדור הבא. החברה, המוחזקת גם על ידי בית השקעות אלטשולר שחם (25.73%) ונסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 471.9 מיליון שקל, והיא מנהלת תיק אשראי בהיקף של 1.96 מיליארד שקל.

מימין: שאול נאוי ואחיו דורי , צילום: עמית שעל מימין: שאול נאוי ואחיו דורי | צילום: עמית שעל מימין: שאול נאוי ואחיו דורי , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות