אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על הודיעה סופית על מכירת חלקה בממן לחברת תעבורה צילום: אוראל כהן

אל על הודיעה סופית על מכירת חלקה בממן לחברת תעבורה

חברת התעופה תקבל 50 מיליון שקל תמורת מניותיה בחברת ממן ועבור אופציות לרכישת 10% נוספים; תעבורה, שבשליטת משפחת לבנת, מחזיקה ב-66% ממניות ממן, ועם הרכישה יגדל חלקה ל-81%; בעקבות העסקה צפויה אל על להכיר ברבעון השני הפסד הון (לפני מס) של כ-1.3 מיליון דולר, לאחר ניכוי השפעת שערוך האופציה ליום המכירה

27.05.2020, 15:28 | גולן חזני
בהמשך לחשיפת כלכליסט מהבוקר, אל על הודיעה לפני שעה קלה לבורסה על חתימת הסכם למכירת אחזקתה (15%) בחברת ממן לחברת תעבורה שבשליטת משפחת לבנת. עבור המניות ועבור אופציות לרכישת 10% נוספים שהיא מוכרת לתעבורה, אל על תקבל 50 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ממן מסופי מטען וניהול מתמחה בשירותי הובלה איחסון ומיון, בים, באוויר ושירותי קרקע. היא מנוהלת ע"י בעז צפריר, מנכ"ל הרכבת לשעבר, וכיו"ר, מכהנת נחמה רונן.

יו"ר ממן, נחמה רונן, צילום: אוראל כהן יו"ר ממן, נחמה רונן | צילום: אוראל כהן יו"ר ממן, נחמה רונן, צילום: אוראל כהן

בעקבות העיסקה צפויה אל על להכיר ברבעון השני הפסד הון (לפני מס) של כ-1.3 מיליון דולר, לאחר ניכוי השפעת שערוך האופציה ליום המכירה.

במקביל, העניקה אל על לממן את הזכות להאריך בשנתיים נוספות, עד 2024, את הסכם המסגרת הקיים ביניהן, לפיו מספקת ממן לאל על שירותי מסוף לרבות שירותי ניטול, שינוע ואחסון מטענים.

ממן רשאית להודיע לאל על, עד ל-12 ביולי, על הארכת אותו הסכם המסגרת המחייב את אל על לרכישת שירותים על פיו, בהיקף מינימלי שנקבע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות