אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 27 שנה: מריוס נכט עוזב את צ'ק פוינט

אחרי 27 שנה: מריוס נכט עוזב את צ'ק פוינט

נכט, שמכהן כיו"ר הדירקטוריון מאז 2015, ביקש לא להעמיד את עצמו לבחירה מחודשת באסיפת בעלי המניות הקרובה. במקומו ימונה לתפקיד ג'רי אונגרמן, המשמש כיום כסגן היו"ר. זו הודעת הפרידה השנייה של נכט בתוך חודש: לפני 3 שבועות הוא עזב את הבנק הדיגיטלי שהקים עם פרופ' אמנון שעשוע

27.05.2020, 23:14 | שיר רייטר

מריוס נכט עוזב את צ'ק פוינט, כמעט שלושה עשורים לאחר שהיה שותף בהקמת חברת אבטחת המידע הישראלית.

קראו עוד בכלכליסט

החברה שמנהל גיל שויד הודיעה הערב (ד') כי נכט, שמכהן כיו"ר הדירקטוריון מאז 2015, ביקש לא להעמיד את עצמו לבחירה מחודשת באסיפת בעלי המניות הקרובה. במקומו ימונה לתפקיד ג'רי אונגרמן, המשמש כיום כסגן היו"ר. מועד האסיפה עדיין לא נקבע. 

יו"ר צ יו"ר צ'ק פוינט הפורש מריוס נכט | צילום: אוראל כהן יו"ר צ

זו הודעת הפרידה השנייה של נכט בתוך חודש. לפני כשלושה שבועות עזב נכט את פרויקט הבנק הדיגיטלי שבו החזיק בחלקים שווים עם פרופ' אמנון שעשוע. השניים הודיעו אז כי שעשוע ייקח את הגה השליטה בבנק, וזאת על רקע רצונו של נכט להתרכז בפרויקטים חדשים ומשמעותיים בתחום הבריאות והביומד.

נכט אמר בהודעה הערב "27 שנים לאחר שהייתי שותף להקמת צ'ק פוינט, אני מסיים את תפקידי כיו"ר הדירקטוריון עם גאווה גדולה ובטחון רב בחברה ובתרומתה הקריטית לשותפיה וללקוחותיה ברחבי העולם. העולם ממשיך להיות יותר מחובר ותלוי בפלטפורמות דיגיטליות, והצורך בהגנת סייבר מקיפה וראויה לאמון - חשוב מאי פעם".

שויד אמר כי "מאז הקמת צ'ק פוינט ב-1993, מריוס היה לאחד מהאבות המייסדים של תעשיית ההייטק הישראלית. אני בטוח שהוא ישיג את אותה רמת הצלחה גם ביוזמות החדשות שלו בתחום הבריאות. בשם כולנו בצ'ק פוינט, אני מבקש להודות למריוס על תרומתו האדירה לצ'ק פוינט ולכלכלה הישראלית כולה. לדירקטוריון החברה תפקיד מכריע בהצלחה הגלובלית שלנו ואנו בטוחים שהוא ימשיך בכך גם תחת הובלתו של ג'רי".

צ'ק פוינט נסחרת בבורסת נאסד"ק בשווי שוק של 15.6 מיליארד דולר, ונחלשה ב-5.5% מתחילת השנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות