אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: מנכ"ל מג'יק ליפ רוני אבוביץ' פורש מתפקידו צילום: בלומברג

דיווח: מנכ"ל מג'יק ליפ רוני אבוביץ' פורש מתפקידו

אבוביץ', בן להורים ישראלים מקליפורניה, הודיע על פרישה מחברת המציאות הרבודה שהקים: "דנתי על כך עם הדירקטוריון והסכמנו שהגיעה העת להביא מנכ"ל חדש", כתב במזכר פנימי

29.05.2020, 10:08 | שירות כלכליסט

רוני אבוביץ', מייסד ומנכ"ל סטארט אפ המציאות הרבודה מג'יק ליפ (Magic Leap) פורש מתפקידו, כך לפי דיווח באתר ביזנס אינסיידר המתבסס על מזכר פנימי שהגיע לידיו. "דנתי על כך עם הדירקטוריון והסכמנו שהגיעה העת להביא מנכ"ל חדש שיעזור לנו בפן המסחרי של התכנית שלנו למיחשוב מרחבי לארגונים. אנחנו מגייסים מועמדים לתפקיד ואני מצפה לחלוק עוד מידע על כך בקרוב", כתב.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח, אבוביץ' - בן להורים ישראלים לשעבר מקליפורניה - ציין במזכר כי החברה השיגה הון חדש שיאפשר לה להמשיך ולפעול. אבוביץ' צפוי להישאר במג'יק ליפ כל עוד יימשך החיפוש אחר מחליפו. הוא כתב כי מדובר ב"צעד הטבעי הבא" עבור החברה, וכי גם לאחר פרישתו הוא ימשיך לספק רעיונות "אסטרטגיים וחזון מחדר הדיקטוריון".  

מנכ"ל ומייסד מג מנכ"ל ומייסד מג'יק ליפ רוני אבוביץ' | צילום: בלומברג מנכ"ל ומייסד מג

מג'יק ליפ נוסדה ב-2011 וגייסה כ-3 מיליארד דולר בעשרה סבבי גיוס הון, כולל ממשקיעים כמו גוגל, עליבאבא וקרן ההון הממשלתית של סעודיה, כך לפי הנתונים שאספו ב-CrunchBase. החברה משכה תשומת לב רבה בשנים הראשונות הודות לטענה כי היא מפתחת טכנולוגיית מציאות רבודה חשאית, אולם עד כה היא השיקה רק מוצר אחד, משקפי מציאות רבודה שנחשפו ב-2018 ולא הגיעו למכירות גבוהות.

באפריל החברה פיטרה כמחצית מ-2,000 עובדיה, כולל כ-50 עובדים בישראל. באותו הזמן דווח גם כי החברה מתכוונת לצמצם את חטיבת מוצרי הצריכה ללקוחות פרטיים ולהתמקד במקום זאת במוצרים המיועדים לארגונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות