אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חילופי דורות בפירמת עוה"ד זיסמן, אהרוני, גייר ושות': המייסדים הופכים ליועצים צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

חילופי דורות בפירמת עוה"ד זיסמן, אהרוני, גייר ושות': המייסדים הופכים ליועצים

השותפים המייסדים, עוה"ד שמוליק זיסמן וארז אהרוני, מעבירים את מושכות הניהול לדור ההמשך שגדל בפירמה, וישמשו כיועצים פנימיים

30.05.2020, 12:03 | ליטל דוברוביצקי

מייסדי פירמת עורכי הדין הוותיקה ZAG-S&W (זיסמן, אהרוני, גייר ושות'), שמוליק זיסמן וארז אהרוני, החליטו על העברה בין דורית והעבירו את הניהול השוטף לדור ההמשך של הפירמה - כך נודע לכלכליסט. המשרד מדורג במקום ה-20 בישראל מבחינת גודלו.

קראו עוד בכלכליסט

המותג הוותיק, ZAG-S&W, הכולל את הפעילות המסחרית-בינלאומית, המנוהל על ידי עוה"ד שי ברנוב, תומר רייף ושיר קצורין, ממשיך לספק ללקוחות מעטפת משפטית מלאה בתחומי הליבה של הפירמה, ובפרט בתחומי ההייטק, הליטיגציה, הנדל"ן וה-M&A וימשיך את שיתוף הפעולה בתחומים אלה עם משרד עוה"ד האמריקאי Sullivan, איתו הפירמה שותפה למעלה מ- 20 שנה. עוה"ד שמוליק זיסמן וארז אהרוני ימשיכו ללוות, להיות שותפים ויספקו ייעוץ אסטרטגי בתיקים ובעסקאות מורכבים במיוחד.

מהלך זה מהווה את סיום תהליך השינויים המבניים שהחלו בתחילת השנה, במסגרתם הועבר הניהול על ZAG/Sullivan, המותג המוביל את תחום ה-Capital markets וההנפקות בארה"ב, לידי עוה"ד עודד הר אבן ורעות אלפיה שמובילה את תחום הקנאביס הרפואי. עודד ניהל את פעילות משרדי הפירמה בניו יורק שנים רבות, בהצלחה רבה וימשיך את שיתוף הפעולה בתחומים אלה עם משרד עוה"ד האמריקאי Sullivan. בנוסף, הסניף הצפוני של ZAG S&W בראש פינה, ימשיך לפעול באופן עצמאי בראשותו וניהולו של עו"ד יוני מוגל.

עו"ד שמוליק זיסמן, צילום: אוראל כהן עו"ד שמוליק זיסמן | צילום: אוראל כהן עו"ד שמוליק זיסמן, צילום: אוראל כהן

שמוליק זיסמן ציין: "ארז אהרוני, יוסי גייר ואני הקמנו את הפירמה לפני כ-35 שנה. לפני 20 שנה יזמנו והקמנו בארה"ב את פירמת ZAG-S&W, פירמת עו"ד בינלאומית ייחודית. הגענו להישגים יוצאי דופן בתחומים רבים וביניהם שוק ההון וההנפקות בארה"ב וכן עולם ההייטק, המיזוגים והרכישות, הליטיגציה והנדל"ן בישראל והפכנו למובילים בתחומי פעילות אלה".

זיסמן, ששיחק בנבחרת ישראל בכדורסל ובמכבי ת"א, איתה זכה בגביע אירופה הוסיף: "בספורט כמו בכל מקצוע, מגיע השלב שבו השחקנים הוותיקים והמנוסים, עוברים מעמדת השחקן לעמדת המאמן ומהווים מנטורים מצוינים לדור השחקנים הבא. כך גם אנחנו, מאמינים בשחקנים שגידלנו לאורך השנים ועוברים לעמדת המאמנים. אנחנו נמשיך לתמוך וללוות, באופן שוטף, את המותג הוותיק, האמין והמוכר S&W ZAG".

לדברי זיסמן, "המנהלים החדשים גדלו בפירמה והם ימשיכו לנהל אותה בהצטיינות יתרה. ארז ואני נהיה שם כדי לתת עצה, כאשר נתבקש. אין לנו ספק שהפירמה, על עשרות עובדיה, תעלה על מייסדיה ותצמח לגבהים חדשים". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות