אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסדת אתר גיקטיים מונתה לתפקיד ראש המטה של שר המדע והטכנולוגיה

פרסום ראשון

מייסדת אתר גיקטיים מונתה לתפקיד ראש המטה של שר המדע והטכנולוגיה

בשנים האחרונות כיהנה מורן לשם בר כמנכ״לית אתר החדשות ׳Geektime׳ שאותו ייסדה לפני כעשור. זהו המינוי השני של ח"כ יזהר שי מאז כניסתו לתפקיד לאחר שלפני מספר ימים הודיע על מינויה של שי-לי שפיגלמן לתפקיד מנכ"לית המשרד

31.05.2020, 11:45 | מאיר אורבך
שר המדע והטכנולוגיה, ח״כ יזהר שי, מינה את מורן לשם בר לתפקיד ראש המטה בלשכתו. מורן בר מגיעה לתפקיד לאחר שנים של הישגים בתעשיית ההייטק המקומית. בשנים האחרונות כיהנה בר כמנכ״לית אתר החדשות ׳Geektime׳ שאותו ייסדה לפני כעשור. לפני כן הייתה בר שותפה להקמת האקסלרטור ׳Venturegeeks׳, מראשוני מאיצי הסטארט-אפים בישראל, וכיהנה כמייסדת שותפה של האתר ׳2eat׳. מורן בר הינה בוגרת תוכנית ממר״ם של צה״ל והיא בעלת תואר ראשון במשפטים. זה המינוי השני של שי מאז כניסתו לתפקיד לאחר שלפני מספר ימים הודיע על מינויה של שי-לי שפיגלמן לתפקיד מנכ"לית המשרד.

קראו עוד בכלכליסט

השר שי מסר: ״אני שמח שמורן נענתה לבקשתי והסכימה לתרום מכישרונה כדי לסייע בהגשמת המשימה שבשמה נכנסתי לפוליטיקה: מינוף ההזדמנויות הכלכליות והחברתיות שתעשיית החדשנות מייצרת לטובת כלל אזרחי המדינה. מורן מביאה עימה ניסיון ארוך שנים בתעשיית ההייטק הישראלית והיכרות מעמיקה עם צרכי המשק והאתגרים העומדים בפניו. מדובר בשחקנית חיזוק משמעותית לצוות, וביחד עם מנכ״לית המשרד הנכנסת, שי-לי שפיגלמן, אנחנו נפעל להידוק הקשר שבין הממשלה לבין אנשי ההייטק הישראלי״.
מורן לשם בר ושר המדע והטכנולוגיה, ח"כ יזהר שי מורן לשם בר ושר המדע והטכנולוגיה, ח"כ יזהר שי מורן לשם בר ושר המדע והטכנולוגיה, ח"כ יזהר שי

מורן לשם בר מסרה בתגובה למינוי: ״אני נכנסת לתפקיד ראש המטה של שר המדע והטכנולוגיה עם מוטיבציה גדולה להמשיך בעשייה למען קידום תעשיית ההייטק והחדשנות הישראלית. לצד הדחיפות הגדולה להתגייס לסיוע במציאת פתרונות למשבר הקורונה, אני יודעת שמוטלת עלינו החובה להמשיך לעבוד קשה כדי לבסס את מעמדה של ישראל כמובילה עולמית בתחומי המחקר והחדשנות״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות