אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סאני משה פרי מתפטר מתפקידו לאחר 3.5 שנים צילום: תומי הרפז

מנכ"ל סאני משה פרי מתפטר מתפקידו לאחר 3.5 שנים

דירקטוריון החברה יפעל עתה לאיתור מנכ"ל חדש, כאשר פרי יישאר בתפקיד עד ל-1 בספטמבר. פרי סייע להוביל בשנים האחרונות את סמסונג לנתח שוק של יותר מ-54% מכלל מכשירי הסלולר הנמכרים בישראל

01.06.2020, 19:48 | אביאור אבו

חברת סאני, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל, דיווחה הערב (ב') כי מנכ"ל החברה, משה פרי, ביקש לסיים את תפקידו לאחר קדנציה של כ-3.5 שנים. דירקטוריון החברה יפעל עתה לאיתור מנכ"ל חדש, כאשר פרי יישאר בתפקיד עד ל-1 בספטמבר.

קראו עוד בכלכליסט

פרי סייע להוביל בשנים האחרונות את סמסונג לנתח שוק של יותר מ-54% מכלל מכשירי הסלולר הנמכרים בישראל. ברבעון השלישי של 2019 הגיעו הכנסות החברה לשיא ועמדו על כ-330 מיליון שקל. בחודשים האחרונים הוביל פרי את החתימה על הרחבת הזיכיון של סאני למכירת מכשירי הסלולר של סמסונג הקוריאנית ואביזרים נלווים לחמש שנים קדימה, ביניהם לראשונה גם מכירה של מחשבים נישאים.

בתקופתו כמנכ"ל, הרחיב פרי את רשת החנויות של סאני לכדי 22 סניפים בפריסה ארצית. כמו כן, חתם על הסכם שיווק עם HOT מובייל, ויצר דרמה בשוק הסלולר כאשר הציע חבילה ב-14.90 שקל לחודש. עם זאת, פרי מסיים את הקדנציה גם עם כישלון, לאחר משבר מתמשך מול ועד העובדים, שטוען שהנהלת החברה מסרבת להשלים עם זכותם החוקית להתאגד בהסתדרות.

יעקב לוקסנבורג, יו"ר הדירקטוריון, מסר: "משה הוביל את סאני להישגים משמעותיים ביותר והיווה עמוד תווך בצמיחתה. במשך השנים הצליח משה לחזק את מעמדה של סאני בשוק התקשורת הישראלי, לסייע בחיזוק הקשר האסטרטגי עם סמסונג, ולמצב את סמסונג כמותג הסלולר המוביל בישראל. אני רוצה להודות למשה על עבודתו בחברה ולאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו המקצועית".

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת סלולרית, מסר: "לאחר תקופה של 7 שנים בסאני, מתוכם 3.5 שנים כמנכ"ל, אני מחפש את האתגר הבא בחיי המקצועיים. במסגרת התקופה בסאני הצלחנו להוביל את החברה להישגים חסרי תקדים ולנתח שוק משמעותי. סאני ניצבת כיום בחזית שוק הסלולר בישראל, עקב פיתוח ערוצי המכירה השונים ובכלל זה באונליין ובתחום ה-B2B".

משה פרי, צילום: תומי הרפז משה פרי | צילום: תומי הרפז משה פרי, צילום: תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות