אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רועי רון - סמנכ"ל הדיגיטל של כלכליסט

רועי רון - סמנכ"ל הדיגיטל של כלכליסט

רון מחליף את ירון חן שפורש מכלכליסט אחרי עשר שנים

02.06.2020, 11:26 | שירות כלכליסט

רועי רון, מבכירי ענף הדיגיטל בישראל, שנמנה על צוות ההקמה של חברת הדיגיטל נקסט-אין, וכן הקים וניהל את סוכנות התוכן הדיגיטלי, קרמבו רבלס, מונה לתפקיד סמנכ"ל הדיגיטל של כלכליסט. רון מחליף בתפקיד את ירון חן שהודיע על פרישה לאחר עשר שנים בכלכליסט. בתקופה זו הוביל חן את מערך הדיגיטל, שכלל ניהול צוותי מכירות, מדיה, שיווק וניהול פרויקטים, פיתוח מוצרים, וניהול קשרי הארגון עם לקוחות אסטרטגיים ומשרדי המדיה המובילים.

רון אמר עם כניסתו לתפקיד אתמול: "אני שמח מאוד על ההזדמנות והמינוי, אני מגיע עם המון רעיונות ורצון להצליח".  

מימין: ירון חן, הסמנכ"ל היוצא ורועי רון, סמנכ"ל הדיגיטל הנכנס מימין: ירון חן, הסמנכ"ל היוצא ורועי רון, סמנכ"ל הדיגיטל הנכנס מימין: ירון חן, הסמנכ"ל היוצא ורועי רון, סמנכ"ל הדיגיטל הנכנס

בדברי הפרידה שלו אמר חן: "אני מלא הערכה והכרת תודה לאנשים המיוחדים שעבדו לצדי ונכנסו ללבי. תודה להנהלת כלכליסט שאפשרה עשייה והתפתחות מקצועית. אני מסיים את תפקידי בתחושת סיפוק אדירה. צברתי ניסיון מקצועי ויצרתי קשרים רבים, שיובילו אותי לכיבוש היעד המקצועי הבא".

מנכ"ל כלכליסט איל פאר הודה לחן ובירך את רון: "אני מודה לירון על עשייתו המקצועית. תרומתו לכלכליסט הייתה משמעותית ביותר. ירון ישאר חבר אישי ובן בית בכלכליסט, ואין לי ספק שכישוריו הרבים יובילו אותו בהצלחה לאתגרים הבאים. אני מברך את רועי רון על הצטרפותו לצוות שלנו ומשוכנע שיתרום רבות לכלכליסט מניסיונו ומומחיותו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות