אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישי שמע, הבכיר האחרון מתקופת דדי שוורצברג, עוזב את עדיקה צילום: קמילה סימון

ישי שמע, הבכיר האחרון מתקופת דדי שוורצברג, עוזב את עדיקה

שמע, סמנכ"ל הכספים, עבד בחברה 3 שנים. שוורצברג, המייסד והמנכ"ל, התפטר בסוף אפריל ויקבל מענק של רבע מיליון שקל על תוצאות 2019

04.06.2020, 14:20 | אורנה יפת

הבכיר האחרון מתקופתו של דדי שוורצברג, המייסד והמנכ"ל של עדיקה שהתפטר בסוף אפריל, עוזב את חברת האופנה. ישי שמע, סמנכ"ל הכספים של החברה, עוזב את החברה לאחר שלוש שנים.

קראו עוד בכלכליסט

הוא החל לעבוד בעדיקה ב-2017 בעת שהיתה חברה פרטית והוביל את ההנפקה שלה בבורסה. שמע ימשיך לכהן בחברה עד אוגוסט 2020.

שמע הוא הבכיר האחרון שמזוהה עם ההנהלה הקודמת ועוזב את החברה. שוורצברג ויתר הבכירים המזוהים עימו עזבו בחודשים האחרונים לאחר סכסוך שהתגלע בין עדיקה לחברה האם גולף וכלל תעשיות.

דדי שוורצברג, מנכ"ל עדיקה, שהתפטר בשבוע שעבר, צילום: יח"צ דדי שוורצברג, מנכ"ל עדיקה, שהתפטר בשבוע שעבר | צילום: יח"צ דדי שוורצברג, מנכ"ל עדיקה, שהתפטר בשבוע שעבר, צילום: יח"צ

שוורצברג יקבל טרום פרישתו מענק של רבע מיליון שקל על תוצאות עדיקה ל־2019. המענק, שיינתן גם לשאר בכירי החברה שפרשו עמו, אושר בדירקטוריון בשיאו של משבר הקורונה, בזמן שסניפי המותג נסגרו ומאות מעובדי החברה הוצאו לחל"ת.

לפני שבועיים הודיעה עדיקה על מינוי אריאל אלפסי לתפקיד משנה למנכ"ל החברה, רועי הסל. תחת אלפסי מונו מספר עובדים בתפקידי ניהול שיהיו כפופים לו, מתן ערמוני מונה למנהל שיווק ותוכן, מתן גולן מונה למנהל טכנולוגיה, נתי שי מונה למנהל מוצר ראשי ואניה גאימנסון מונה למנהלת חדשנות וצמיחה.

עדיקה סיימה את 2019 עם עלייה של 43% בהכנסות ל-136.8 מיליון שקל. הכנסות החברה מהפעילות בארה"ב בתקופה שבין ינואר לאפריל 2020 צמחו ל-14.5 מיליון שקל, על אף משבר הקורונה שפקד את הענף. ברבעון הרביעי של 2019, טרום הקורונה, הגיעו ההכנסות מהפעילות בארה"ב ל-12 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות