אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: אפל מציעה לעובדים שחוזרים למשרד בדיקות קורונה מתוך שידור חי של אפל

דיווח: אפל מציעה לעובדים שחוזרים למשרד בדיקות קורונה

לפי בלומברג, לפני הכניסה למשרד ימדד חום והעובדים יידרשו לחבוש מסכות. מרבית המטבחונים ייסגרו ויוגבל מספר המשתמשים במעלית

05.06.2020, 18:15 | שירות כלכליסט

אפל מאפשרת לעובדים שלה לעבור בדיקות קורונה לפני חזרתם לעבודה במשרד, כך לפי דיווח בסוכנות הידיעות בלומברג המתבסס על אנשים המעורים בנושא. מעבר לכך, לפני הכניסה למשרד ימדד החום של העובדים והם ידרשו לחבוש מסיכות. מאפל לא נמסרה תגובה לדיווח.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, באפל מתכונים לסגור את מרבית המטבחונים ולהגביל את מספר האנשים המורשים להתכנס בחללים סגורים כמו מעליות. הצעדים הללו ינקטו במטה של אפל בקופרטינו בקליפורניה, אך לא ברור עדיין אם הם יחולו גם בשאר משרדי ענקית הטכנולוגיה ברחבי העולם. בחודש שעבר כבר החלה החברה בהחזרת חלק מעובדי החומרה ומהנדסי התוכנה לעבודה במשרדים.

ממגנים את חנות אפל בשל המהומות בניו יורק, צילום: AFP ממגנים את חנות אפל בשל המהומות בניו יורק | צילום: AFP ממגנים את חנות אפל בשל המהומות בניו יורק, צילום: AFP

אפל הגיבה במהירות יחסית לקורונה, והייתה אחת החברות הראשונות בארה"ב שהגבילה את הטיסות של העובדים. היא אף סגרה את החנויות שלה ברחבי העולם לנוכח התפשטות המגיפה.

עם זאת, היא גם אחת מחברות הטכנולוגיה הראשונות שמשיבה עובדים למשרדים. לשם השוואה, גוגל ופייסבוק ממשיכות לאפשר לעובדים לעבוד מהבית לפחות עד סוף השנה הנוכחית, ואילו טוויטר כבר הודיעה כי עובדים יורשו להמשיך ולעבוד מהבית ככל שיחפצו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות