אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5,000 דולר למי שיימצא שם לאוטוביוגרפיה של "מלך האינסטגרם" מקור: מתוך הטוויטר של Dan Bilzerian

5,000 דולר למי שיימצא שם לאוטוביוגרפיה של "מלך האינסטגרם"

דן בילזריאן חובב הרובים ונשים בביקיני מציע למיליוני העוקבים שלו פרס כספי אם ייתנו כותרת טובה לספר האוטוביוגרפי שהוא כתב

09.06.2020, 08:55 | שירות כלכליסט
דן בילזריאן שנהנה להתהדר בתואר "מלך האינסטגרם" החליט לנצל את שליטתו בתחום ומציע למיליוני העוקבים אחריו למצוא שם לאוטוביוגרפיה שלו. לפי הודעתו, הוא ישלם 5,000 דולר לממציא השם הזוכה.

סיפור חייו של בילזריאן (39) צפוי למשוך לא מעט תשומת לב. הוא נולד למשפחה עשירה, התאמן ביחידת אריות הים של חיל הים האמריקאי אך בסופו של דבר לא התקבל אליה ובעל חיבה יתרה לרובים, פוקר, מטוסים פרטיים ומריחואנה, וכמובן גם נשים – הוא אוהב להעלות תמונות שלו מוקף נשים יפות לחשבונות המדיה החברתית שלו. כך למשל להודעה על התחרות שפרסם בטוויטר הוסיף תמונה שלו יושב על יד המחשב כשלצידו בחורה בביקיני. בילזריאן גם לא חף משערוריות. ב-2013 הוא שילם על מנת להופיע בסצנה של הסרט השורד האחרון רק כדי לתבוע בהמשך את המפיקים בטענה שהתפקיד שלו היה קטן מדי, וב-2017 ניסה לחטוף אקדח משוטר בתקרית ירי המוני בלאס וגאס במטרה לעצור את היורה. השוטר לא העריך את המחווה וסילק אותו מהשטח.

בהיותו דמות מוחצנת שכזו הוא מושך גם הערצה וגם ביקורת וסלידה, ניתן לראות זאת בשמות שכבר הוצעו לספר: "אהוב את ילדייך כדי שלא יגדלו להיות כמוך: סיפורו של דן בילזריאן", "לא הייתי יכול לעשות את זה בלי הכסף של אבא" ו"סיפור הצלחה מאת דן בילזריאן: אמנות העונג".

בהתחשב בהצעות הללו ושאר הבדיחות שפורסמו על חשבונו, נראה שקשה יהיה להחליט למי להעניק את הפרס. אך גם אם התחרות הזו לא תספק לו את השם הנכסף לספר, לפחות בילזריאן הצליח לזכות בתשומת הלב ולהפוך לאחד הנושאים המדוברים בטוויטר, שזו כנראה הייתה הכוונה העיקרית שלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות