אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי 25 שנה: מנכ"ל HP אינדיגו פורש צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

אחרי 25 שנה: מנכ"ל HP אינדיגו פורש

אלון בר שני, המנכ"ל הנצחי של החברה, הודיע לעובדים על פרישתו במסגרת שינוי ארגוני בחברה. ההערכות: חילוקי דעות עם HP הובילו לפרישה. את בר שני יחליף חיים לויט, ישראלי שחי בארה"ב ומשמש בתפקיד בכיר בחברה במשך 15 שנה

09.06.2020, 10:26 | גולן חזני

לכלכליסט נודע כי אלון בר-שני הודיע לפני שעה קלה לעובדי נחברה על פרישתו. העזיבה נעשית במסגרת שינוי ארגוני בחברה שמובילה HP, כשלכלכליסט נודע כי במשך תקופה ארוכה ביקשה HPלבצע הליכי התייעלות שבר שני עמד מולן כחומה בצורה. בשבועות האחרונים החליטה חברה האמריקנית לבצע את השינויים הארגוניים בכל זאת כדי להתאים את התנהלות החברה לשינויים הגלובליים. את בר שני יחליף חיים לויט ישראלי שחי בארה"ב ומשמש בתפקיד בכיר בחברה במשך 15 שנה.

קראו עוד בכלכליסט

בר שני שימש בתפקיד מנכ"ל אינדיגו במשך 16 שנה. מאז הצגה ל-HP החברה שפיתחה דיו אלקטרוני שהחליף את אבקת הדיו הישנה למדפסות המחשב. החברה מעסיקה 2,800 עובדים בישראל ועוד 1,000 נוספים ברחבי העולם.

אלון בר שני, מנכ"ל אינדיגו, צילום: אוראל כהן אלון בר שני, מנכ"ל אינדיגו | צילום: אוראל כהן אלון בר שני, מנכ"ל אינדיגו, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

87 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

87.
שירות גרוע
היתה לי תקלה במדפסת, פניתי בוואטסאפ לשירות,במשך זמן רב לא ענו. התקשרתי לשירות לקוחות,היה נראה שלא באמת מעוניינים לעזור,ביקשו שאחזור לוואטסאפ ואז יענו.כמובן שלא ענו. בקיצור,קשה להגיד שיש לכם שירות. שירות טוב זה מה שמחזיק חברה. חבל שזה המצב.אנחנו הסקנו את המסקנות. כדאי שמישהו יתעורר שם.
מיכל  |  29.07.21
לכל התגובות