אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל פרטנר: "במהלך המשבר הייתה עלייה של עשרות אחוזים בצריכת שירותי תקשורת"

איציק בנבנישתי אמר את הדברים במסגרת מפגש האונליין 'ענפים בצמיחה' של כלכליסט, שנערך היום. "רשמנו ירידה בהכנסות ממכירת ציוד קצה ושירותי נדידה במהלך המשבר, אבל ידענו להגיב מהר ולהתאים את ההוצאות"

10.06.2020, 16:11 | שירות כלכליסט

"אף אחד לא צפה את משבר הקורונה או התכונן אליו, אבל הוא פגש אותנו כחברה במוכנות מלאה. צריכת ה-VOD, הסרטים, צריכת האינטרנט גדלה במהלך הסגר בעשרות אחוזים כי אנשים היו בבית, הילדים היו בגיימינג, ההורים היו בזום. ראינו עלייה גדולה מאוד בביקושים ונתנו לכך מענה מהיר וטוב"; כך אמר איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר, בשיחה עם כתב כלכליסט אביאור אבו במסגרת מפגש האונליין 'ענפים בצמיחה – התחומים שעברו מהפכה בעקבות המשבר' שנערך היום (ד').

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, צילום: תומי הרפז מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי | צילום: תומי הרפז מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, צילום: תומי הרפז

לדבריו, ניהול החברה בזמן משבר הקורונה היה מאתגר. "הייתה לנו ירידה בהכנסות בשירותי הנדידה כתוצאה מזה שאנשים לא נוסעים לחו"ל, וכל מרכזי השירות שלנו נסגרו כי הקניונים נסגרו. כמו כן, היינו צריכים להתמודד עם חל"ת ועם התאמת השירותים שלנו למצב החדש". הוא צופה כי החברה תדע להתמודד גם עם ההשפעה של המשבר על תוצאות הרבעון השני. "האתגר הגדול באירוע שכזה זה לתת מענה מהיר גם ברווח-הפסד, ואנחנו רואים שהתוצאות של הרבעון הראשון שלנו טובות ביחס למתחרים כי ידענו להגיב מאוד מהר וידענו להתאים את ההוצאות לירידה בהכנסות. כמובן שברבעון השני יש אתגרים חדשים, אבל אנחנו רואים שהמשק חוזר לאט לאט לפעילות ופרטנר ערוכה לפגוש גם את הרבעון השני".   

בנבנישתי אישר כי השיחות בנוגע להשקעה בחברת הסיבים האופטיים IBC, אשר דבר קיומן נחשף בכלכליסט, נמשכות. "אנחנו מובילים את נושא פריסת הסיבים בישראל. השיחות עם IBC נמשכות. כל שיתוף פעולה של פרטנר שייטיב עם הדרך שבה אנחנו פורסים סיבים מבחינת יעילות ועלות הפריסה - מוזמן. כרגע פרטנר שועטת קדימה בכוחות עצמה ועושה את זה מצוין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות