אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עקב חובות: חברת התיירות קל נופש תוצע למכירה צילום: תומי הרפז

עקב חובות: חברת התיירות קל נופש תוצע למכירה

הנאמנת הזמנית של חברת התיירות הוותיקה, שנקלעה לחובות של כ-6 מיליון שקל, דיווחה כי מספר גורמים כבר הביעו עניין בהשקעה או ברכישה. לדבריה: "הפעלתה של החברה לא ישימה בין היתר בשל משבר הקורונה"

14.06.2020, 09:58 | ליטל דוברוביצקי
יוצאת למכירה: הנאמנת הזמנית של חברת התיירות הוותיקה קל שירותי נופש ותיירות, עו"ד אלונה בומגרטן ממשרד נשיץ ברנדס אמיר, מבקשת למכור את החברה ולפרסם מודעה לקבלת הצעות לרכישה או השקעה, זאת מספר ימים בלבד אחרי מינויה לנאמנת.

 

קראו עוד בכלכליסט

 

בדו"ח שהגישה בסוף השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב ציינה הנאמנת של חברה, שנכנסה להקפאת הליכים, חובות בסך כשישה מיליון שקל וכי "הפעלתה לא ישימה בין היתר בשל משבר הקורונה". עוד ציינה שמאמציה יושקעו באיתור משקיע או רוכש לפעילות, למניות ולנכסי החברה "בטווח זמן קצר ביותר, שבועות ספורים לכל היותר". היום יתקיים בבית המשפט דיון בנושא.

 

מלון בתל אביב בתקופת הקורונה, צילום: תומי הרפז מלון בתל אביב בתקופת הקורונה | צילום: תומי הרפז מלון בתל אביב בתקופת הקורונה, צילום: תומי הרפז

 

הנאמנת ציינה שכבר פנתה למספר גורמים בשוק התיירות ואף נערכו ישיבות עם שלושה גורמים שהביעו עניין בהשקעה או רכישה. משכך, ממליצה עו"ד בומגרטן על הפעלה מצומצמת לתקופה קצרה כדי לשמר את נכסי החברה ואת פעילותה ולמצות את אפשרות מכירתה. החברה הגישה בשבוע שעבר בקשה להקפאת הליכים לאחר שנקלעה לקשיים בשל הקורונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות