אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיל גזית בדרך לעסקי הנדל"ן של מוטי בן משה צילום: יריב כץ

בלעדי לכלכליסט

גיל גזית בדרך לעסקי הנדל"ן של מוטי בן משה

ל"כלכליסט" נודע כי מנכ"ל קניון הזהב לשעבר ומי שניהל את מתחם שרונה במשך שנתיים וחצי, צפוי לשמש כיועץ להנהלת רבוע כחול נדל"ן בכל הקשור לקניונים שלה - ובראשם קניון TLV; החוזה בין הצדדים טרם נחתם; הקבוצה כוללת גם את קניון הדר ירושלים, מרכז אלון קריית השרון בנתניה ומתחם אלון עין שמר

15.06.2020, 17:04 | אורנה יפת

גיל גזית צפוי לשמש כיועץ לענייני קניונים אצל הנהלת רבוע כחול נדל"ן - בחברה טרם מינו באופן רשמי מנכ"ל מחליף לאורי אבל, שניהל את קניון TLV והתפטר לאחרונה מהחברה. גזית ככל הנראה יידרש לשים דגש יתר על הניהול בקניון TLV בת"א, שסובל בתקופה האחרונה מנטישת שוכרים. זאת, לאחר שהבעלים מוטי בן משה לקח לידיו את הניהול בפועל וביטל את כל ההנחות שניתנו לשוכרים בתקופת השותפות עם משפחת גינדי.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שנחשף ב"כלכליסט", קסטרו ורנואר לא פתחו את החנויות בקניון מאז החזרה לשגרה וזאת למרות שהקניון נפתח לציבור כבר בתחילת מאי. שתי הרשתות אינן היחידות שבחרו להשאיר את החנויות סגורות לאור ההתעקשות של הקניון לבטל את ההטבות, להקשות את תנאי שכר הדירה ולהשאיר את הקניון פתוח שעות מלאות על אף מיעוט הקונים.

גיל גזית, צילום: ענר גרין גיל גזית | צילום: ענר גרין גיל גזית, צילום: ענר גרין

בחודשים האחרונים נסגרו ב-TLV מעל ל-20 חנויות שמוטי בן משה לא הסכים להאריך להן את החוזה בתנאים שהיו להן, ואף ביקש להעלות שכר דירה. בתקופת הקורונה התעצמה המגמה של סגירת החנויות. בין החנויות שעומדות סגורות בימים אלה - קסטרו, רנואר, טוונטי פור סבן, חנות הסלולר סמסונג, חנות המשקפיים אירוקה ועוד. קודם לקורונה נטשו חנויות סיליו, אייס קיוב, מאניה ג'ינס, גוסיפ ואחרות.

גזית הוא מנכ"ל ותיק שעבד תחת משפחת גינדי במשך שנים רבות כמנהל קניון הזהב בראשון לציון. לאחר שעזב את הקניון בראשל"צ שימש כמנכ"ל מתחם שרונה, עד סוף 2018, ופרש לאחר שנתיים וחצי בלבד. גזית הצטרף לשרונה במטרה לרומם את המתחם ולהפוך את חלקו למתחם בילוי ובידור, אך התוכניות לא מומשו במלואן וחנויות רבות עזבו את המתחם.

גזית מסר בתגובה: "עוד לא חתמנו על חוזה אבל הכוונה שאני אהיה יועץ להנהלה של רבוע כחול נדל"ן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות